Dziś o godz. 14:00 na Skwerze im. Wojciecha Młynarskiego przed Teatrem Muzycznym Capitol będą na Was czekać wiaderka pełne nasion m.in.: nagietka, rumianku i lnu.
Będą tam również aktorzy Teatru Muzycznego Capitol w kostiumach rozmaitych łąkowych stworzonek ze spektaklu „Trzy wesołe krasnoludki”.
W sianiu wezmą udział m.in.:
– Katarzyna Szymczak Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju UMW
– Konrad Imiela, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol
– Karol Podyma, przedstawiciel Fundacji Łąka
– Łukasz Wyszkowski, prezes Fundacji Instytut Rozwoju Pszczelarstwa
Zasiejmy wspólnie pierwszą we Wrocławiu łąkę kwietną!
Sponsorowane













![TK Maxx otwiera nowy sklep we Wrocławiu. Wielkie otwarcie jeszcze w tym miesiącu [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]](https://kochamwroclaw.pl/wp-content/uploads/TK-Maxx-zdjecie-glowne-218x150.jpg)
