Miś Paddington odwiedzi Wrocław!

0
fot. Magnolia Park

W sobotę, 24 lutego, wrocławską Magnolie odwiedzi miś Paddington – bohater książek i filmów dla dzieci. Zabierze swoich małych przyjaciół na wycieczkę po Londynie, zorganizuje poczęstunek składający z pysznych kanapek, a także wcieli się w rolę nauczyciela angielskiego. Wstęp wolny.

Zabawa rozpocznie się w samo południe i potrwa do godziny 18. Winter break w Londynie z Misiem Paddingtonem przygotowała Magnolia Park! Mali i duzi przyjaciele tego niezwykle śmiesznego niedźwiadka będą mogli mu towarzyszyć w jego londyńskiej podróży.

–To doskonały pomysł spędzenie rodzinnej soboty. Uczestnicy wezmą udział w podróży po Londynie w czerwonym autobusie, posłuchają komunikatów w języku angielskim i zobaczą najważniejsze atrakcje – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolii Park.

Oprócz wspomnianych wcześniej wycieczek, nie zabraknie także angielskiej herbaty i tradycyjnych kanapek z marmoladą. Jedną z atrakcji będzie także przygotowanie przez dzieci pocztówki i wrzucenie jej do czerwonej, londyńskiej skrzynki. Oprócz tego Miś Paddington będzie uczył przydatnych w podróży angielskich słówek i opowie o bezpiecznym przechodzeniu przez pasy. Na małych uczestników czekają również konkursy z nagrodami!

Dodatkowo każdy będzie mógł uwiecznić swoje spotkanie z Paddingtonem na zdjęciu.

Wstęp wolny

Magnolia Park, ul. Legnicka 56

Więcej informacji na stronie organizatora

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław w jeden wieczór. Co warto zobaczyć?
Następny artykułWrocław na weekend: Gdzie napijesz się tanio piwa?
Odkryj Wrocław na nowo