mat. inwestora Rank Progress

Na własnym gruncie o powierzchni 6,8 ha przy ulicy Wejherowskiej we Wrocławiu, na terenie dawnego Portu Popowice nad Odrą, Rank Progress SA planuje projekt polegający na budowie osiedla mieszkaniowego MARINA PARK, wzbogaconego o funkcje biurowe i usługowe, o łącznej powierzchni przekraczającej 113.000 m2.

mat. inwestora Rank Progress
mat. inwestora Rank Progress

Niepowtarzalny charakter osiedla z własną naturalną mariną, położonego w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych Wrocławia, a jednocześnie wyciszonego i otoczonego przez dwa wielkie kompleksy parkowe, z bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym (Hala Sportowa ORBITA i zespół basenów przy ul. Wejherowskiej), gwarantuje duży popyt, a w konsekwencji wysoką rentowność i biznesowe powodzenie przedsięwzięcia. – mówi inwestor.

mat. inwestora Rank Progress
mat. inwestora Rank Progress

W ramach opisanej inwestycji wykonano wyburzenia istniejącej zabudowy, przygotowano koncepcję architektoniczną i prowadzone są prace związane z likwidacją kolizji sieci znajdujących się na terenie inwestycji. Prace nad budową mają rozpocząć się w pierwszym półroczu 2018r.

mat. inwestora Rank Progress
mat. inwestora Rank Progress

źródło: mat inwestora

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMikołajki 2017 we Wrocławiu i okolicach [WYDARZENIA]
Następny artykułBar Barbara będzie mieć nowego najemcę – szykują się zmiany
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.