Magnolia Park rozdaje bożonarodzeniowe lasy w słoiku!

0

Pachnące choinką, jemiołą i aromatyczną pomarańczą – Magnolia Park szykuje prezenty na święta i w najbliższą sobotę rozdaje wyjątkowe świąteczne lasy w słoiku.

Światełka chronią przed ciemnością i ludzką nieżyczliwością, jemioła zapewnia pomyślność, a choinka symbolizuje odrodzenie i nowe życie – te wszystkie bożonarodzeniowe symbole znajdziecie w wyjątkowych lasach w słoiku, które w najbliższą sobotę Magnolia Park rozda swoim klientom.

– W tym przedświątecznym czasie chcemy obdarować naszych klientów wyjątkowymi lasami w słoiku. Ta modna dekoracja przeżywa obecnie swój złoty czas, dlatego w bożonarodzeniowej odsłonie sprawdzi się idealnie jako ozdoba wigilijnego stołu, a także jako doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby – zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Świąteczne lasy w słoiku będzie można odebrać za zakupy w Magnolia Park już w najbliższą sobotę (11 grudnia). Aby odebrać swój bożonarodzeniowy prezent, wystarczy w tym dniu zrobić zakupy w centrum handlowym za min. 400 zł na jednym paragonie. Stanowisko z lasami w słoiku będzie znajdowało się przy wejściu od ulicy Legnickiej. Dekoracje można odbierać w godzinach 10.00-20.00 lub do wyczerpania zapasów.

W tym roku Magnolia Park przygotowała nie tylko bożonarodzeniowe prezenty, ale również zadbała o wyjątkowy świąteczny klimat. Wnętrze centrum handlowego, a także teren wokół obiektu ozdobiły dekoracje przygotowane z 100 tysiąca światełek LED oraz 4 tysięcy bombek. Iluminacja „Dotyk Natury” jest inspirowana zimowym lasem. Jak co roku Magnolia Park zatroszczyła się także o atrakcje dla najmłodszych – przy salonie Empik na poziomie pierwszym stoi drzewo opowiadające bajki, a przed apteką Super-Pharm – olbrzymi magiczny dąb, w którym mieszka rodzina świątecznych niedźwiadków.

W okresie świątecznym Magnolia Park wydłuża również swoje godziny otwarcia. Od 17 do 23 grudnia centrum handlowe będzie otwarte w godzinach 9.00-22.00, a w Wigilię zakupy będzie można zrobić do godziny 13.00. Warto dodać, że w grudniu przypadają aż dwie niedziele handlowe – 12 i 19 grudnia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDaj nura w Święta z Pasażem Grunwaldzkim
Następny artykułNowy Skatepark we Wrocławiu już otwarty!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.