Daj nura w Święta z Pasażem Grunwaldzkim

0

Do 12 grudnia w Pasażu Grunwaldzkim zagości kreatywna przestrzeń do zdjęć. Dodatkowo klienci centrum, którzy skorzystają z aplikacji loteryjnej, mogą liczyć na świąteczne prezenty.

PSTRYK! MIKOŁAJ W WANNIE NIEUSTANNIE

Czy Mikołaj lubi długie, gorące kąpiele? Oczywiście! Dowodzi tego niezwykła świąteczna aranżacja w Pasażu Grunwaldzkim. Instaroom stylizowany na łazienkę Gwiazdora skusi wielu fanów Instagramowych zdjęć. Zawieszony na wieszaku strój, solidne buty, czy wanna wypełniona po brzegi gumowymi kaczuszkami gwarantują najbardziej spektakularne zdjęcie, które można wysłać znajomym w formie elektronicznej pocztówki lub udostępnić w mediach społecznościowych.

– Trudno wyobrazić sobie święta bez Mikołaja. Tegoroczne odwiedziny popularnego, brodatego jegomościa będą miały jednak nieco inny charakter. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów zaproponowaliśmy dwie unikatowe strefy fotograficzne. Jedna z nich to łazienka Mikołaja, druga to Xmass Phone, które gwarantują niezwykłe zdjęcia na tle świątecznych aranżacji. Przed wejściem do strefy należy zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa. – mówi Natalia Pucicka, menadżer ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.

Aż trzy osoby, które opublikują najkreatywniejsze swoje zdjęcie z jednego z dwóch Instaroomów, oznaczą @pasazgrunwaldzki i dodadzą #dajnurawświęta oraz spełnią wszystkie zasady konkursu mogą liczyć na zdobycie karty podarunkowej o wartości 50 zł na świąteczne zakupy! Więcej informacji o konkursie znajduje się na profilu Instagram Pasażu Grunwaldzkiego.

Zdjęcia w strefie Instaroomów można wykonać nieodpłatnie w strefie atrium na poziomie 0, w godz. 10.00 – 20.00.

TYLU PREZENTÓW NIE MA NAWET MIKOŁAJ

30 000 zł. Ta kwota robi wrażenie. Każdy, kto dokona zakupu za min. 1 zł na jednym paragonie i zarejestruje go w aplikacji – włącza się do gry o karty podarunkowe o wartości 30 i 50 zł. Paragony na łączną kwotę min. 100 zł i/lub 300 zł i/lub 500 zł pozwalają na wygranie dodatkowych nagród. Paragony można rejestrować bezpośrednio po dokonaniu zakupu lub w zaciszu własnego domu w aplikacji Pasaż Grunwaldzki Loteria.

Punkty Obsługi Promocji zlokalizowane są na poziomie 0 w strefie wejścia głównego i atrium, czynne są w godzinach otwarcia centrum.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZmarł Antoni Gucwiński. Wieloletni dyrektor ZOO Wrocław
Następny artykułMagnolia Park rozdaje bożonarodzeniowe lasy w słoiku!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.