Koncerty Wrocław – co jest grane? [9-15 grudnia]

0

Wrocław Koncerty

Ten tydzień przekracza najśmielsze oczekiwania! Święty Mikołaj bardzo się postarał i podarował nam same gwiazdy na najbliższe 7 dni. The Dumplings, Daria Zawiałow, Mikromusic, Łąki Łan, Kwiat Jabłoni, Julia Pietrucha… zapraszamy na muzyczny rozkład jazdy. 

Cohen i Kobiety

Ależ to będzie uczta! Nie dość, że usłyszymy piękne utwory genialnego artysty Leonarda Cohena, który stworzył swój własny i niepowtarzalny nurt muzyczny, to jeszcze na scenie wykonają je najwspanialsze polskie wokale damskie! Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska, Matylda Damięcka i Paulina Przybysz.  Będzie magia.

Kiedy: 09/12/godz. 20.30

Gdzie: Narodowe Forum Muzyki

Więcej informacji: http://www.cohenikobiety.pl

Improkracja feat. Julia Pietrucha

Znany wszystkim Wrocławianom, ceniącym sobie prawdziwą radość, teatr spektaklów improwizowanych tym razem zaprosił wyjątkowego gościa. Julia Pietrucha niektórym kojarzyć się może z muzyki, którą tworzy, a innym ze szklanego ekranu. W obu wersjach ją uwielbiamy. Na scenie wytworzy się piękne połączeniu gry aktorskiej i kojącego wokalu.

Kiedy: 10/12/godz. 20

Gdzie: Vertigo

Więcej informacji: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/45353/Wrocław/Improkracja

Mikromusic

Najsławniejsza absolwentka Wydziału Prawa we Wrocławiu zagra wraz z zespołem swoje najwspanialsze brzmienia już w środę. Tym razem Mikromusic z Dolnej Półki, czyli w wersji akustycznej. Artyści postanowili sięgnąć do korzennych brzmień i uczynić z pozornie zwykłych przedmiotów profesjonalne instrumenty. Chcecie dowiedzieć się, jak gra się na gitarze z pudełek po cygarach?

Kiedy: 11/12/godz. 19

Gdzie: Impart

Więcej informacji: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/41469/Wrocław/Mikromusic

The Dumplings. Trasa Przykro Mi

Tego duetu przedstawiać nie trzeba. Najnowsza płyta spotkała się z tak dobrym odbiorem, że Justyna i Kuba postanowili wyruszyć w kolejną trasę z tym materiałem. Nic dziwnego! Jednak jest to dobra i zła wiadomość zarazem. Tą negatywną częścią jest fakt, iż jest to trasa niejako żegnająca. Muzycy postanowili odetchnąć i zrobić sobie przerwę od wspólnego grania. Przyjdźcie naładować się energią na najbliższe lata bez nich.

Kiedy: 12/12/godz. 20

Gdzie: Zaklęte Rewiry

Więcej informacji: https://iframe29.biletyna.pl/event/view/thedumplings

Łąki Łan

Wrockfest prezentuje koncert najbardziej organicznego zespołu grającego funk i muzykę elektroniczną. Nowa płyta wydana mniej niż miesiąc temu zasługuje na bujną trasę!  „Czas na szał!”

Kiedy: 13/12/godz. 19

Gdzie: Centrum Koncertowe A2

Więcej informacji: https://wrockfest.pl/bilety-online

Daria Zawiałow Helsinki Tour

To będzie prawdziwa niespodzianka! „Zapraszam Was na 2 część trasy koncertowej promującej mój nowy album ”Helsinki”. Wraz z zespołem szykujemy dla Was coś mega specjalnego! Zaprezentujemy Wam piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne! Nie zabraknie także dobrze Wam znanych już utworów z obu naszych płyt czyli z „A Kysz” oraz Helsinek.
Bądźcie tam razem z nami, będzie ogień!!!”

Kiedy: 14/12/godz.19

Gdzie: Centrum Koncertowe A2

Więcej informacji: https://wrockfest.pl/bilety-online

Kwiat Jabłoni 

Polska lubi duety, czyż nie? Duo rodzeństwa Kasi i Jacka Sienkiewiczów gorące zapraszają na nowe aranżacje ekstrawertycznie introwertycznych kawałków, jakie grają. Będzie tajemniczo surowo, ale i w odświeżonym wydaniu.

Kiedy: 15/12/godz. 19

Gdzie: Synagoga Pod Białym Bocianem

Więcej informacji: https://iframe29.biletyna.pl/event/view/

Za tydzień kolejny przegląd Wrocław Koncerty na tydzień 16/12-22/12

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZaczarowany Ogród we Wrocławiu [CO, GDZIE, KIEDY]
Następny artykułRusza bezpośrednie połączenie kolejowe Wrocław-Praga [SPRAWDŹ]