Zaczarowany Ogród we Wrocławiu [CO, GDZIE, KIEDY]

0

Na dwa tygodnie przed świętami, tuż po zmroku, we wrocławskim Parku Staromiejskim królować będzie światło.

Zaskakującą metamorfozę przeżyją parkowe drzewa i alejki, ożywione kolorami i intrygującymi instalacjami świetlnymi. Także fragment fasady Wrocławskiego Teatru Lalek zamieni się w płótno malarskie, rozświetlone fantazyjnymi obrazami ze świątecznymi akcentami.

Park zamieni się w „Zaczarowany ogród” i zachwyci bajeczną przemianą. Świetlne atrakcje zapewni firma TAURON Dystrybucja we współpracy z Wrocławskim Teatrem Lalek.

Magiczna polana rodem z „Alicji w krainie czarów”, mieniąca się kolorami, wypełniona ogromnymi, różnobarwnymi grzybami, wielkimi ważkami oraz odbijającymi światło zwierzętami.
Instalacje wykorzystujące najnowsze techniki świetlne i multimedialne, w końcu strefa pełna interaktywnych zabaw i aktywności, w której będzie można poeksperymentować, samodzielnie wykonać eliksir św. Mikołaja, czy napić gorącej czekolady. Będzie też można wyjątkowo o tej porze roku skorzystać z parkowej karuzeli.

Te i pozostałe atrakcje będą dostępne bezpłatnie w Parku Staromiejskim we Wrocławiu 14 i 15 grudnia w godzinach od 17 do 21.

Wieczorny spacer po parku zaczarowanym światłem, wśród mieniącej się flory i surrealistycznych instalacji, z całą pewnością dostarczy wielu wrażeń całej rodzinie i wprowadzi wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRozświetlenie choinki na wrocławskim Rynku [SPRAWDŹ KIEDY]
Następny artykułKoncerty Wrocław – co jest grane? [9-15 grudnia]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.