Zbliża się jeden z najbardziej romantycznych dni w roku. Szukasz pomysłu na Walentynkową ucztę we dwoje? Sprawdź propozycję restauracji Concordia Taste w pięknej przestrzeni na wrocławskiej wyspie.

14 lutego to dzień, który w Concordia Taste zostanie uczczony wyjątkową ucztą pod hasłem „Taste of Love”. Doświadczony zespół kulinarny, pod wodzą szefa kuchni Damiana, przygotuje dla Was niezapomnianą 4-daniową kolację, spełniającą oczekiwania zarówno mięsożerców, jak i wegetarian.

Przestrzeń numer 1 w Polsce!

Restauracja Concordia Taste niedawno zdobyła prestiżowe wyróżnienie, otrzymując miano najlepszej przestrzeni publicznej w Polsce w renomowanym konkursie architektonicznym ART in ARCHitecture festival. Wnętrza zaprojektowane przez pracownię Mode:lina są nie tylko eleganckie i nowoczesne, ale także wyjątkowe.

Znajdziecie tu też ogromny mural autorstwa Alicji Białej, który może być idealnym tłem do zdjęć podczas romantycznego wieczoru we dwoje. Mural ma ponad 500 m. kwadratowych. Artystka mówi o nim, że jest pochwałą uważności: wobec drugiego człowieka i wobec przyrody.

Rezerwujcie swoje miejsce już teraz!

Atmosfera panująca w Concordii Taste sprawi, że Wasza kolacja walentynkowa będzie niezapomniana. Pamiętajcie, że miejsca są limitowane, więc już teraz zarezerwujcie stolik na tę wyjątkową okazję.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 14.02.2024
  • Godzina: 19:00
  • Cena za osobę: 219 złotych

Szef kuchni Damian oraz jego zespół przygotują dla Was dania, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia. W menu znajdziecie zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oprócz wyśmienitych potraw, proponowane są tu najlepsze polskie wina, które idealnie skomponują się z serwowanymi daniami. Sommelier dokładnie dobierze wino, aby uzupełnić smaki i uczynić Waszą kolację jeszcze bardziej wyjątkową.

Toast w walentynkowym klimacie

W Concordia Taste toasty są już tradycją restauracji, ale podczas walentynkowej kolacji  wznoszone będą w specjalnej, romantycznej odsłonie. To możliwość podkreślenia tej wyjątkowej chwili we dwoje.

Rezerwacja online

Rezerwacji możecie dokonać online poprzez serwis rezerwacyjny. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zaplanowaniem swojej romantycznej kolacji walentynkowej.

Sprawdźcie także wydarzenie na Facebooku: Taste of Love – Walentynki w Concordia Taste.

Nie przegapcie tej niezwykłej okazji na świętowanie miłości w najlepszym stylu. Concordia Taste to gwarancja wyjątkowej kolacji walentynkowej, która na długo pozostanie w Waszej pamięci. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł6 najciekawszych wystaw do zobaczenia w lutym we Wrocławiu
Następny artykułPrzed wschodem słońca | pokaz walentynkowy w kinie DCF
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.