fot. fb/ DCF Wrocław

Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na spędzenie magicznego walentynkowego wieczoru niż przy projekcji klasycznego romansu w kameralnej atmosferze kina? Wrocławskie Dolnośląskie Centrum Filmowe (DCF) przygotowało dla wszystkich zakochanych i miłośników kina wyjątkową niespodziankę na ten wyjątkowy dzień – pokaz filmu „Przed Wschodem Słońca” w reżyserii Richarda Linklatera.

„Przed Wschodem Słońca” to pierwsza część kultowej trylogii, która opowiada o spotkaniu Celine i Jesse’a, dwóch duszyczek spragnionych miłości, przypadkowo spotkanych w urokliwym Wiedniu. W rolach głównych Julie Delpy i Ethan Hawke przenoszą widzów w niezwykłą podróż pełną emocji, refleksji i niespodziewanych zwrotów akcji. Ten film, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem za reżyserię, nie tylko wzrusza i porusza, ale także inspiruje do refleksji nad naturą miłości i losami, jakie przynosi życie.

Zapraszamy więc wszystkich romantyków do kina DCF na wyjątkowy pokaz „Przed Wschodem Słońca” w Walentynki, 14 lutego (środa) o godzinie 18:00.

Aby umilić ten wyjątkowy wieczór, w kinowym bistro będzie czekać na Was specjalna walentynkowa niespodzianka – rurka z kremem, idealna do spożycia w towarzystwie ukochanej osoby.

Nie przegapcie okazji na spędzenie Walentynek w wyjątkowy sposób, z filmem, który na zawsze pozostanie w sercach widzów. Świętujcie miłość razem z nami w Wrocławskim Dolnośląskim Centrum Filmowym.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rezerwacji biletów znajdziecie na stronie internetowej DCF dcf.wroclaw.pl oraz na profilu Facebook DCF.DolnoslaskieCentrumFilmowe.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKolacja Walentynkowa we Wrocławiu w Concordia Taste! Taste of Love
Następny artykułNa czym polega pozycjonowanie?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.