Karnawał w pełni! To najlepsza pora, żeby spędzić czas na gorących imprezach w rytmach z dalekiej Kuby, słonecznej Dominikany i gorącej Afryki. Pora zatem na potężną dawkę tanecznego szaleństwa w Starym Klasztorze, wyjątkowym miejscu na wrocławskiej mapie atrakcji kulturalnych!

c700x420

W piątkową noc DJ Juanky zabierze Was w fascynującą muzyczną podróż przez bogatą krainę muzyki latynoskiej, będą hity dyskotek dalekiego południa, perełki bachatowe i salsowe, oraz sporo muzyki klubowej.

Organizatorzy chcą aby ten wieczór był wyjątkowy nie tylko ze względu na miejsce imprezy ale przede wszystkim na dobrą muzykę. Specjalnie dla uczestników przygotowane będą profesjonalne lekcje tańca.  Zajęcia z salsy, bachaty i tańca użytkowego oraz animacje poprowadzą: Iza Torres, Ferni Torres i Maciej Florek.

baile

——————————————————————————-

Miejsce: Stary Klasztor, Sala Gotycka (II p.), Purkyniego 1, Wrocław
Start: 17.02.2017, 20:00
Gra: DJ Juanky (Casa de la Musica)
Rezerwacja stolików: http://staryklasztor.com.pl/rezerwacje/
Wstęp: 39,-

W cenie: szampan, przekąski, darmowe lekcje tańca, animacje.

KONKURS:
Podwójną wejściówkę na wydarzenie wybierzemy spośród osób, które polubią post na facebooku: https://www.facebook.com/Wroclaw/
i napiszą w komentarzu z jakiego kraju pochodzi taniec ,,bachata”. Zwycięzcę ogłosimy na naszym profilu w piątek (17.02.2017r.) o godz. 10:00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKto widział…modernizm? Cykl wystaw ilustracji wrocławskiej moderny
Następny artykułWeekend w Starym Klasztorze – dobra muzyka i taniec! [KONKURS]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.