Już jutro odbędzie się Hardmade City Festival

0
hardmade city festival
Źródło: https://www.facebook.com/hardmadePL/photos/170845031747802

Hardmade City Festival we Wrocławiu już jutro! Od 9 do 11 lipca w Starej Odrze każdy poczuje, że może wszystko, ale nie musi nic. 

Hardmade Kompanii Piwowarskiej to nowa generacja piwa dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Rusza z nowym formatem festiwalowym – Hardmade City Festival w 5 miastach w Polsce.

Tutaj możesz wszystko, ale nie musisz nic – to Twój czas wolny i Twój wybór, co z nim zrobisz. To będą trzy dni pełne atrakcji, ale też chillu i relaksu, muzyki, warsztatów na żywo oraz okazji, żeby kogoś poznać. Jak chcesz to spróbuj czegoś nowego albo nie – bo prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy nie musisz wybierać.


W końcu festiwal, który daje wybór. Nie tylko muzyka wieczorem, ale też fajne rzeczy, które możesz robić z ziomkami przez cały weekend. Streetwear market jest mi bardzo bliski, więc na to czekam najbardziej, ale każdy z nas znajdzie coś dla siebie w tych 3 dniach. Jak chcecie to wpadajcie :) – mówi InstaBaks, czyli Kamil “Baks” Tomaszewski – jeden z ambasadorów marki.

W piątek (9/07)afterHARDwork – od godziny 19:00 możesz słuchać nowych ludzi na speed datingu, ale od 21:00 możesz też posłuchać setów, które przygotują Dj Masllow, Dj Skipless i Dj Konrad L w czasie silent disco. Cicho na pewno nie będzie!

W sobotę (10/07)noHARDdays – już od 14:00 możesz się wyginać na parkiecie. Poza mocnym muzycznym lineup’em, który zapewnią Whyba, Humble Buzz i K-roll., Glitter Zone i targi Streetwear we współpracy z Bazarem Miejskim.

A w niedzielę (11/07)SUN&HARD – od godziny 14:00 będą też warsztaty Jogi, możesz tańczyć w dzień lub zwolnić tempo po zmierzchu. Tego dnia Starą Odrę nakręci DJ Duch, a weekend zamkniemy HARDQuizem, w którym możesz coś wygrać… ale nie musisz.

Ciesz się wolnością w atmosferze totalnego luzu.

Termin: 09-11/07/2021
Miejsce: Stara Odra, przy ulicy Zawalnej 53.

Szczegóły i rozkład jazdy znajdziesz tutaj.

mat. prasowy Kampania Piwowarska

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWracają wycieczki z przewodnikiem po wrocławskim ZOO!
Następny artykułRenoma przechodzi ogromną metamorfozę [WIZUALIZACJE]