JumpWorld Wrocław to zupełnie nowa, gigantyczna atrakcja w regionie. Nowoczesny park trampolin o powierzchni 1700m2 to mnóstwo przestrzeni do świetnej zabawy dla zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

JumpWorldWroclaw9

Wszyscy pozytywnie zakręceni na punkcie sportu znajdą w JumpWorld Wrocław coś dla siebie. Park podzielony jest na strefy aktywności, w których można zagrać w koszykówkę, siatkówkę, dodgeball, wykonywać efektowne skoki do basenów z gąbkami oraz całe serie ewolucji na ścieżkach akrobatycznych.

Skoki na trampolinach poza mnóstwem frajdy i pozytywnych emocji działają pozytywnie na nasze ciało. Odwiedzając JumpWorld Wrocław zadbasz o kondycję i rozwój fizyczny. Z myślą o najmłodszych prowadzone są specjalne zajęcia JumpKids, które odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. JumpWorld Wrocław oferuje także wyjątkowe zajęcia w ramach JumpingFitness, dzięki którym w przyjemny sposób można spalać kalorie.

JumpWorldWroclaw11

Park trampolin JumpWorld to także doskonałe miejsce dla grup zorganizowanych. Wystarczy zebrać grupę znajomych i dokonać rezerwacji, by bez obaw o dostępność atrakcji cieszyć się pobytem w parku. To również atrakcyjna alternatywa dla zwyczajnych lekcji WF
i szkolnych wycieczek. Ponadto organizujemy pełne atrakcji i dostosowane do zainteresowań dzieci Wyskakane Urodziny.

JumpWorldWroclaw

JumpWorld Wrocław będzie znajdował się na ul. Otmuchowskiej. Szczegóły dotyczące daty otwarcia zostaną zdradzone już niebawem.

Więcej informacji o JumpWorld znajdziecie na:

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPhotowalk po Nadodrzu z redakcją kochamwroclaw.pl
Następny artykułWrocław będzie miał własną wersję monopoly!
Odkryj Wrocław na nowo