Już 5 listopada odbędzie się oficjalne otwarcie nowego salonu Expert Snu we Wrocławiu. Z tej okazji będzie można kupić materac, łóżko, kołdrę czy poduszkę w bardzo atrakcyjnej i obniżonej cenie. Na miejscu będzie można przetestować wiele produktów oraz skorzystać z profesjonalnej pomocy doradcy od zdrowego snu.

Ogromne rabaty na produkty do spania

Expert Snu to polska marka oferująca wysokiej jakości produkty do spania. Firma specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży materacy do spania i jest oficjalnym dystrybutorem bardzo dobrych materacy polskiej produkcji od firm GUENO Sleep oraz M&K foam Koło.

Expert Snu to nie jest jednak typowy salon sypialniany. Marka stawia przede wszystkim na indywidualną i bezpośrednią obsługę klienta, a zatrudniani w salonie specjaliści łączą kompetencje sprzedawcy oraz doradcy do spraw zdrowego snu.

Dlatego tym bardziej warto osobiście wybrać się 05.11.2022 na otwarcie salonu w Galerii GIANT MEBLE ul. Brücknera 32-34 we Wrocławiu. Na odwiedzających czekają profesjonalni doradcy, którzy pomogą wybrać materac, czy dopasować poduszkę, a ponadto ogromne rabaty na praktycznie wszystkie kategorie produktów:

 • -40% na materace produkcji polskiej rodzinnej marki GUENO Sleep,
 • -25% na materace do spania produkcji M&K foam Koło,
 • -25% na stelaże elastyczne do łóżek,
 • -25% na nowoczesne i eleganckie łóżka tapicerowane,
 • -25% na poduszki marki M&K foam Koło,
 • -20% na kołdry puchowe, pierzowe i syntetyczne,
 • -20% na poduszki puchowe, antyalergiczne i półpuchowe.

Lokalizacja salonu Expert Snu we Wrocławiu

https://expertsnu.pl/content/90-salon-wroclaw

Galeria GIANT MEBLE

ul. Brücknera 32-34

51-411 Wrocław

tel.: 574 555 143

e-mail: wroclaw@expertsnu.pl

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt.: 10:00-20:00

Sobota: 10:00-18:00

Niedziela (handlowa): 10:00-15:00

Śpij dobrze, a nie długo

Doświadczeni specjaliści z Expert Snu wiedzą, jak ważny jest zdrowy sen i co składa się na regeneracyjny odpoczynek. Można spać długo, ale kompletnie nieefektywnie i nie wysypiać się nawet mimo wielu przespanych godzin. Są z kolei też ludzie, którzy wcale nie potrzebują spać długo, a mimo to codziennie rano wstają z pozytywnym nastawieniem do życia i mnóstwem energii. Człowiek wyspany, energiczny i patrzący na świat z optymizmem jest automatycznie postrzegany jako bardziej interesujący i godny zaufania.

Czy wiesz:

 • Dlaczego nigdy nie powinno się spać na paletach albo jeszcze gorzej na podłodze?
 • Że, lateks w materacach może być najlepszym i 100% roślinnym materiałem?
 • Po co do spania potrzebny jest stelaż i dlaczego jest ważniejszy nawet niż samo łóżko?
 • Że spanie na twardym podłożu nie zawsze jest zdrowie? Kto powinien tego unikać?
 • Że są materace, które dopasowują się do kształtu ciała niczym forma?

Zaufaj Expertom od snu!

Jest wiele zaskakujących i interesujących zagadnień związanych ze zdrowym snem i odpoczynkiem. Wokół spania i zdrowego snu narosło też wiele mitów i wbrew pozorom nie wszystkie są zdrowe, a niektóre mogą być wręcz niebezpieczne!

Salon sypialniany Expert Snu w Galerii GIANT MEBLE we Wrocławiu to nie tylko ogromny wybór doskonałej jakości produktów do spania. To przede wszystkim ludzie, którzy wspólnie postanowili stworzyć markę skupioną na pomaganiu innym. Każdy zasługuje na szczęście w życiu, a zdrowy sen jest jednym z fundamentów takiego stanu rzeczy. Warto wiedzieć, jak poprawić sobie warunki do spania w sypialni i tym samym zagwarantować sobie lepszą jakość odpoczynku.

Sen jest ważny, to oczywiste, ale czy wiesz dlaczego?

Człowiek przesypia średnio ⅓ całego swojego życia, a mimo to jest jedynym ssakiem, który z własnej woli rezygnuje ze snu na rzecz innych aktywności lub świadomie skraca jego długość. Gdy już śpimy, to często nie przywiązujemy dużej wagi do tego, czy nasz sen jest zdrowy i regeneracyjny, przejmujemy się najczęściej jedynie długością snu, a i to tylko wówczas, gdy jest go za mało i odczuwamy to w postaci zmęczenia.

Sen to moment, kiedy odpoczywa zarówno ciało, jak i umysł. Chociaż mózg tak naprawdę pracuje na okrągło, jednak za dnia zajmuje się nieco innymi sprawami niż w nocy. Na co dzień nasz mózg dba o wszystkie najważniejsze funkcje życiowe, a także pilnuje, abyśmy nie zrobili sobie krzywdy. Wspomaga nas codziennie podczas podejmowania tysięcy decyzji i wyborów. W nocy zaś wyłącza lub mocno spowalnia większość parametrów życiowych i zajmuje się dogłębną analizą tego, co się danego dnia wydarzyło.

Kiedy ciało śpi, mózg nie musi czuwać nad jego prawidłową koordynacją, ani przetwarzać ogromnych ilości bodźców. Dlatego w nocy ma szansę, aby zdecydować, co warto zachować ze wspomnień, a jakich doświadczeń czy myśli lepiej się pozbyć. Aby umożliwić prawidłowy odpoczynek całego ciała, nasz organizm obniża jego temperaturę nawet o 1oC. Sen uwielbia chłód, za to nie lubi ciepła.

Wiele osób nie wie nawet, że temperatura w sypialni powinna optymalnie wynosić 16-20oC. Jest to jeden z elementów składających się na dobry i zdrowy sen. Ponadto w sypialni powinna panować wilgotność powietrza na poziomie 40-60%, a ciało musi mieć zapewnione odpowiednie warunki do regeneracji i dobre podparcie. Mowa tu oczywiście o materacu oraz o poduszce.

Jak wybrać dobry materac?

Sukces i dobry sen można uzyskać poprzez możliwie jak najdokładniejsze dopasowanie materaca do potrzeb i specyfiki osoby śpiącej: do jej wagi, budowy ciała, wzrostu, ulubionej pozycji spania, wcześniejszych doświadczeń z materacami czy ewentualnych problemów zdrowotnych. Wiedzą to doskonale specjaliści z Expert Snu, którzy od lat edukują na temat tego, co tak naprawdę składa się na zdrowy i regeneracyjny sen.

Wbrew pozorom najważniejszy jest materac do spania, bo łóżko to raczej konstrukcja do utrzymywania materaca oraz bardziej mebel dekoracyjny. Ważny jest za to stelaż, który zapewnia amortyzację i pozwala materacowi odpowiednio pracować pod naciskiem ciała, dobra, dopasowana do pozycji spania poduszka oraz komfortowa kołdra, pod którą będzie ciepło i przyjemnie, ale bez pocenia się czy uczucia przegrzewania się.

Materac zawsze dobieramy do konkretnej osoby, dlatego najlepiej jest osobiście odwiedzić nowy salon sypialniany Expert Snu we Wrocławiu w Galerii GIANT MEBLE i przetestować na miejscu kilka rodzajów materacy. Na podstawie tego doświadczony sprzedawca pomoże określić, jaki typ podłoża wybrać. Najczęściej mamy do wyboru materace sprężynowe (kieszeniowe), piankowe czy lateksowe, chociaż w jednym modelu często można spotkać np. połączenie sprężyn i lateksu, kilku rodzajów pianek czy pianki i lateksu.

Czym różnią się poszczególne materace do spania?

Najlepiej jest przetestować dany materac na żywo, zwłaszcza że z okazji otwarcia wiele modeli materacy można kupić z ogromny, nawet 40% rabatem! Warto jednak wiedzieć, czym wyróżniają się najpopularniejsze rodzaje materacy. Już na wstępie trzeba powiedzieć, że wybór materaca to sprawa bardzo indywidualna i to, że jakiś model materaca sprawdza się u naszych przyjaciół, rodziny czy kolegi z pracy wcale nie znaczy, że tak samo sprawdzi się u nas i to nawet w przypadku osób o podobnej wadze czy budowie ciała!

Na rynku jest pewnie łącznie kilka tysięcy różnych modeli materacy, skąd tak ogromny wybór? Każdy człowiek jest inny, a każde ciało inaczej odbiera twardość czy dany materiał. Ktoś lubi twarde i sztywne materace, a ktoś inny wprost przeciwnie – potrzebuje miękkości i otulenia.

Materace sprężynowe są klasyczne w działaniu i często polecane dla osób lubiących sprężynujące, jednak twardsze materace oraz dla osób lubiących spać na plecach. Zaletą materacy piankowych jest to, że jest wiele ciekawych pianek jak choćby pianka termoelastyczna, która dopasowuje się do ciała niczym forma pod wpływem ciepła. Są też materace lateksowe o antyalergicznym działaniu i dynamicznie reagujące na każdą zmianę pozycji.

Wybór materaca to zwykle spory wydatek, a nie zawsze to, co wydaje się wygodne, jest też zdrowe, bo chodzi przede wszystkim o prawidłowe ułożenie ciała, a zwłaszcza kręgosłupa. Materac nie może być ani zbyt twardy, ani za miękki. Materaca nie kupuje się też codziennie, dlatego warto odpowiednio przemyśleć ten wybór.

Nie musisz jednak wiedzieć wszystkiego o sprężynach, czy rodzajach pianki w materacach do spania. W dobrym salonie sypialnianym takim jak Expert Snu Wrocław Galeria GIANT MEBLE ul. Brücknera 32-34 otrzymasz profesjonalną pomoc, a pracujący w salonie fachowi doradcy od spraw zdrowego snu pomogą ci wybrać dobry materac do spania.

Oferta dla projektantów i architektów

Salon Expert Snu Wrocław ma ofertę skierowaną nie tylko dla klientów detalicznych, ale także B2B. Business-to-business to pojęcie, które odnosi się do wszelkiego rodzaju współpracy biznesowej. Jesteś projektantem wnętrz? Może prowadzisz biuro architektoniczne i szukasz godnego zaufania partnera biznesowego, który pomoże ci zaoszczędzić czas poświęcony na wybieraniu wyposażenia sypialni?

Expert Snu we Wrocławiu chętnie nawiąże współpracę z projektantami, specjalistami do spraw wyposażenia wnętrz, architektami czy innymi osobami, które poszukują dla swoich klientów zaufanego dystrybutora wysokiej jakości materacy, łóżek, czy innych artykułów do spania takich jak kołdry, poduszki, pościele, ochraniacze na materac, prześcieradła i koce. 

Expert Snu to polska firma działająca w kilkunastu największych miastach w Polsce. Do tej pory salony Expert Snu można znaleźć w takich miastach jak Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, Lublin, Łódź, Krosno, Dębica, Toruń, a teraz także Wrocław!

Ponadto firma posiada nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy www.expertsnu.pl. Projektantów i architektów z pewnością zainteresuje też cieszące się dużą popularnością rozwiązanie o nazwie Multisystem BOX, gdzie można w łatwy sposób zaprojektować wygląd danego łóżka od wyboru nóżek, poprzez rodzaj tapicerki i zagłówek. Daje to ogromne możliwości personalizacji i z pewnością będzie bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla wymagających klientów, którzy oczekują nieszablonowych i oryginalnych pomysłów.

Materace,  łóżka i o wiele więcej w promocyjnych cenach – otwarcie nowego salonu

Przyjdź 5 listopada 2022 na otwarcie nowego salonu sypialnianego marki Expert Snu we Wrocławiu. Duży i zróżnicowany asortyment będzie dostępny w bardzo promocyjnych cenach z rabatami aż do nawet 40%! Na miejscu możesz przestawać osobiście wiele rodzajów materacy, obejrzeć eleganckie łóżka czy sprawdzić, jak wygodne są poszczególne typy poduszek.

Możesz skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców od snu, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące cię pytania. Przyjdź nawet jeśli nie szukasz materaca czy łóżka dla siebie – Expert Snu nieustannie poszukuje nowych partnerów biznesów, a oferta współpracy powinna zainteresować Cię jeśli zajmujesz się projektowaniem bądź urządzaniem wnętrz.

Expert Snu Galeria GIANT MEBLE ul. Brücknera 32-34 we Wrocławiu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 7 ciekawych wydarzeń, w których warto wziąć udział [4-6.11]
Następny artykułPierwszy w Polsce salon gier Gamestate otwarty we Wroclavii