Pierwszy w Polsce salon gier Gamestate otwarty we Wroclavii

0

Gamestate, salon gier rodem z lat 80. otworzył się właśnie we Wroclavii. To nowoczesne miejsce z ponad 50 wyjątkowymi tytułami – od retro Pac-mana, Mario Kart i Cymbergaja po Taneczną Rewolucję. Koncept Gamestate został zaprojektowany tak, aby każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć grę dla siebie.

Holenderski operator gier zręcznościowych Gamestate otworzył swój pierwszy lokal w Polsce. Salon we Wroclavii zajmuje w centrum powierzchnię o wielkości ponad 900 m2. Rozrywkę dla całej rodziny zapewnią gry zręcznościowe takie jak: Pac-man, Mario Kart, Cymbergaj, NBA Hoops oraz seria gier tanecznych Pump It Up. Na klientów czeka także zupełnie nowe, wyjątkowe doświadczenie VR – wirtualna rzeczywistość King Kong z Wyspy Czaszki.

Miejsce z ponad 50 grami zapewni rozrywkę oraz zdrową dawkę rywalizacji dla każdego – zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy chcieliby przypomnieć sobie czasy dzieciństwa. Podczas zabawy wszyscy chętni mogą zbierać kupony, które następnie zostaną wymienione na nagrody. Osoby poniżej 18. roku życia muszą przebywać pod opieką dorosłych.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni, że możemy otworzyć nasz najnowszy salon gier w tym pięknym mieście. Jest to nasz pierwszy Gamestate w Polsce, ale na pewno nie ostatni. Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom niekończącej się zabawy i ekscytujących doświadczeń! – mówi Leroy Dijkstra, Concept Operations Manager Gamestate.

– Wroclavia konsekwentnie realizuje strategię poszerzenia oferty o atrakcyjne marki, nierzadko unikalne dla tej części Europy. Gamestate to kolejny nowy, międzynarodowy koncept we Wrocławiu, który dotychczasową ofertę rozrywkową centrum, w postaci kina, sali zabaw dla dzieci i toru gokartowego,   uzupełnia o gry zręcznościowe. Cieszy nas to, że Gamestate zdecydowało się otworzyć swój pierwszy salon w Polsce właśnie we Wroclavii – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

Szeroka oferta rozrywkowa Wroclavii

Na 64 tys. m² powierzchni Wroclavii znajduje się ponad 180 sklepów, restauracji, a także popularne miejsca rozrywki, takie jak kino Cinema City z jedynym na Dolnym Śląsku ekranem IMAX. Już od 15 października br. można przejechać się we Wroclavii po ultranowoczesnym torze kartingowym Pitlane,  wyposażonym w 16 dużych gokartów elektrycznych i 6 gokartów dla dzieci. Tor we Wroclavii jest wyjątkowym tego typu obiektem w Polsce. Moc atrakcji dla najmłodszych zapewnia Sala Zabaw Fikołki, zewnętrzny plac zabaw i kilka bezpłatnych stref dla dzieci znajdujących się w obrębie centrum.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOtwarcie salonu Expert Snu we Wrocławiu
Następny artykułRodzina krasnali stanęła przed wrocławską drogerią dm
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.