Rodzina krasnali stanęła przed wrocławską drogerią dm

0
a

Krasnal Baleusz, krasnalka Balea i… ich dziecko – małe Balejątko to nowa rodzinka krasnali powołana do życia przez dm. Cała trójka w komplecie zamieszka na stałe przed pierwszą wrocławską drogerią dm. Tak marka podkreśla swoje przywiązanie do Wrocławia wpisując się w lokalną społeczność.

Nie od dziś wiadomo że krasnale są symbolem Wrocławia, zdobią miasto, tworzą historię i przyciągają mieszkańców i turystów. Drogeria dm od samego początku swojej obecności w Polsce stara się wpisać w tkankę miejską budując relacje z najbliższym otoczeniem. To właśnie Wrocław jest polską siedzibą dm, dlatego decyzja o powołaniu do życia krasnali była dla nas całkiem naturalna – mówi Hubert Iwanowski, Dyrektor Obszaru Marketingu i Zakupów dm w Polsce.

Balea to jedna z najpopularniejszych marek własnych dm, która sukcesywnie podbija serca konsumentów.  Jej rozpoznawalność i skojarzenie z dm są tak silne, że to właśnie od tej nazwy swe imiona wzięły krasnale. Warto podkreślić, że o tym, jak będą się nazywały zdecydowali sami klienci, internauci skupieni wokół profilu społecznościowego dm na Facebooku. W plebiscycie pojawiło się wiele pomysłów, ale to właśnie Baleusz, Balea i Balejątko spodobały się najbardziej. Projekt i rzeźbę krasnali wykonała artystka Beata Zwolańska-Hołod – idealnie oddając ducha marki.

Krasnale można podziwiać przed drogerią dm, przy ulicy Ślężnej 130-134 we Wrocławiu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPierwszy w Polsce salon gier Gamestate otwarty we Wroclavii
Następny artykułRozpoczęto montaż Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku we Wrocławiu. Kiedy rusza?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.