a
Już po raz kolejny zapraszamy wszystkich miłośników fotografowania oraz spacerów po Wrocławiu, do wspólnego odkrywania najciekawszych zakątków naszego miasta.
Tym razem zabierzemy Was do miejsca niezwykłych kontrastów – gdzie historia łączy się z teraźniejszością, nowoczesny design z zabytkową architekturą, a piękne zrewitalizowane podwórka z mrocznymi niekiedy zaułkami.
Chyba nie macie już wątpliwości o jakim rejonie Wrocławia mówimy – chodzi oczywiście o wyjątkowe Nadoodrze.

Będzie trochę historii, jeszcze więcej ciekawych i artystycznych przestrzeni i przede wszystkim mnóstwo okazji do zrobienia ciekawych zdjęć. Będziemy mieć dla Was artystyczne mapki Nadodrza, z którymi na pewno nie zabłądzicie.
W trakcie spaceru nie zabraknie oczywiście konkursów, dobrej zabawy i sporej dawki wiedzy zarówno historycznej, jak i fotograficznej.

Spotykamy się w najbliższą niedzielę 15 maja o godz. 15:00 przy Żabiej Kładce obok Hotelu Park PLAZA (ul. Drobnera).

Termin: 15 maja 2016r., godz. 15:00-17:00
Start: Żabia Kładka, ul. Drobnera

Wydarzenie jest bezpłatne!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW niedzielę Zielone Świątki. Sklepy będą zamknięte.
Następny artykułJumpWorld – powstaje ogromny park trampolin!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.