JumpWorld Wrocław to gigantyczna atrakcja w regionie. Nowoczesny park trampolin o powierzchni 1700m2 to mnóstwo przestrzeni do świetnej zabawy dla zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Wszyscy pozytywnie zakręceni na punkcie sportu znajdą w JumpWorld Wrocław coś dla siebie. Park podzielony jest na strefy aktywności, w których można:

  • zagrać w koszykówkę
  • siatkówkę
  • dodgeball
  • wykonywać efektowne skoki do basenów z gąbkami
  • tworzyć całe serie ewolucji na ścieżkach akrobatycznych

Skoki na trampolinach poza mnóstwem frajdy i pozytywnych emocji działają pozytywnie na nasze ciało. Odwiedzając JumpWorld Wrocław zadbasz o kondycję i rozwój fizyczny. Z myślą o najmłodszych prowadzone są specjalne zajęcia JumpKids, które odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. JumpWorld Wrocław oferuje także wyjątkowe zajęcia w ramach JumpingFitness, dzięki którym w przyjemny sposób można spalać kalorie.

Park trampolin JumpWorld to także doskonałe miejsce dla grup zorganizowanych. Wystarczy zebrać grupę znajomych i dokonać rezerwacji, by bez obaw o dostępność atrakcji cieszyć się pobytem w parku. To również atrakcyjna alternatywa dla zwyczajnych lekcji WF i szkolnych wycieczek. Ponadto Jump World organizuje pełne atrakcji i dostosowane do zainteresowań dzieci Wyskakane Urodziny.

Na naszym instagramie trwa konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki do JumpWorld’u: Link do posta konkursowego znajduje się poniżej https://www.instagram.com/p/BzaOTvvo0-O/

Więcej informacji o JumpWorld znajdziecie na:

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOC najdroższe we Wrocławiu – jak szukać oszczędności?
Następny artykułPięć miejsc na Dolnym Śląsku na wakacyjny wyjazd poza miasto
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.