Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Wrocławia już w ten weekend: 30 września – 1 października do Czasoprzestrzeni (była zajezdnia Dąbie). Organizatorzy zapowiadają, że jak zawsze przywiozą dla Was dużo towaru. 

Bogaty asortyment

Poprzedni sezon festiwalu to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego… organizatorzy nie spoczęli na laurach i zarezerwowali u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych.

Każdą roślinę zamawiają w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza.

Nowości w designie doniczek

Co sezon zmieniają się wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

Pasja do roślin 

Organizatorzy nieustannie odwiedzają i rozmawiają z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. ,,Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowano a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć. „ – mówią.

Dlaczego Warto Przyjść?

💚 Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.

💚 Na cenówkach drukowana jest cena festiwalowa oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.

💚 Ceny już od 5zł.

💚 Małe i duże rośliny oraz doniczki.

💚 Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.

💚 Ogromny wybór.

💚 Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.

Gdzie? Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń Tramwajowa 1-3, 51-621 Wrocław

Kiedy? 30 września (sobota) – 8:00-20:00 1 października (niedziela) – 10:00-18:00

Płatności

  • karta,
  • gotówka,
  • BLIK.

Wstęp wolny

Wstęp na festiwal jest bezpłatny, więc nie ma żadnych przeszkód, byś mógł cieszyć się tą fantastyczną okazją do wzbogacenia swojego ogrodu lub wnętrza roślinami doniczkowymi. Nie przegap tej wspaniałej okazji na zakupienie pięknych roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach. Do zobaczenia na festiwalu roślin we Wrocławiu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDolny Śląsk — najlepsze miejsca na jesienny wypad z przyjaciółką (na podstawie Booking.com)
Następny artykułPrezent na rocznicę ślubu, czyli jak w piękny sposób uczcić kolejny rok spędzony razem?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.