FitWyzwanie redakcji Kocham Wrocław z FitEat.co [1 miesiąc]

0
Processed with VSCO with a6 preset
a

Dokładnie miesiąc temu nasz redakcyjny zespół rozpoczął 3 miesięczne FitWyzwanie wraz z  Fiteat.co. Postanowiliśmy wziąć się trochę za siebie i przygotować do plażowania i wakacyjnego urlopowania. Wybór idealnego dla nas cateringu dietetycznego był trudny, ale już po miesiącu naszego wyzwania jesteśmy przekonani, że wybór FitEat.co był strzałem w dziesiątkę! Poniżej przedstawiamy 5 powodów dlaczego tak twierdzimy.

 

1. Posiłki są różnorodne

Wiele razy słyszeliśmy, że posiłki z tzw. diety pudełkowej potrafią znudzić się już po tygodniu ze względu na powtarzalność. W przypadku FitEat.co możecie być pewni, że posiłki w diecie będą smaczne i przede wszystkim zróżnicowane.

2. Posiłki zawsze są na czas

Catering od FitEat.co punktualnie przywożony jest pod wskazany adres. Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami każdego dnia pod drzwiami znajdywaliśmy papierową torbę wypełnioną 5 posiłkami na cały dzień. W sobotni poranek otrzymywaliśmy z kolei dostawę świeżego jedzenia na cały weekend.

Processed with VSCO with a6 preset

3. Posiłki są lekkie, a zarazem treściwe

Niezależnie od kaloryczności diety każdy z naszej trójki przyznał, że posiłki od FitEat.co są lekkie, a zarazem szybko zaspokajają głód. Dieta bogata jest w witaminy i składniki odżywcze. Jedzenie nie zawiera sztucznych polepszaczy smaku – zdrowie w najczystszej postaci!

Processed with VSCO with a6 preset

4. Catering pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

Czas, który mielibyśmy poświęcić na zakupy i przygotowanie posiłków mogliśmy przeznaczyć w tym miesiącu na realizację naszych redakcyjnych planów, a dodatkowo zostało nam jeszcze sporo wolnych chwil na odpoczynek i relaks.  Biorąc pod uwagę charakter naszej pracy, często stołowaliśmy się do tej pory na mieście, co oczywiście wiązało się z bardzo wysokimi kosztami. Decydując się na dietę pudełkową zdecydowanie można zaoszczędzić.

eat1

5. Posiłki są estetyczne

Nie ma co do tego wątpliwości, że bardzo często ,,jemy oczami”. Już sam widok estetycznie zapakowanych posiłków i samych potraw, które przyrządzone są ze smakiem i pomysłem, zachęca do jedzenia. Sami możecie się przekonać oglądając naszą galerię. Zaprezentowane na zdjęciach potrawy – to tylko wycinek, tego, czego mieliśmy okazję doświadczyć przez ostatni miesiąc.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne 30 dni FitWyzwania. Pochwalimy się wówczas naszymi wynikami związanymi z naszymi metamorfozami.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTargi: Dobre dla dzieci – od niemowlaka do szkolniaka
Następny artykułWrocław na weekend: 6 najciekawszych wydarzeń [1-3 czerwca 2018]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.