Targi: Dobre dla dzieci – od niemowlaka do szkolniaka

0
Fot: ze strony facebook

Dobre dla dzieci to targi dla całych rodzin z dziećmi – od niemowlaka do szkolniaka. To nowy format wystawienniczy z podziałem na strefy wiekowe, skierowany do rodzin z małymi dziećmi od 0 do 3 lat oraz nieco starszymi chodzącymi do przedszkola i szkoły podstawowej.

Ideą targów Dobre dla dzieci jest przedstawienie rodzicom i dzieciom najlepszych, rekomendowanych produktów dla najmłodszych, bezpiecznych dla zdrowia i sprzyjających rozwojowi dziecka.

Kiedy?
2-3 czerwca w godz. 11-18

Gdzie?
w dawnej Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń

Opieka nad dziećmi
Dla najmłodszych uczestników zabawę zapewnią doświadczone animatorki pod opieką których będzie można pozostawić dziecko.

Dla niemowląt i żłobkowiczów 
Strefa dla maluchów zostanie tematycznie ukierunkowana na ofertę dla osób interesujących się rodzicielstwem i mam przygotowujących się do macierzyństwa.

Marki, które wezmą udział w targach to wybrani, sprawdzeni projektanci ubranek dziecięcych, którzy tworzą z najlepszych materiałów, przyjaznych dla skóry małych dzieci, odznaczających się certyfikatami i oryginalną estetyką wpisującą się w najnowsze trendy mody dziecięcej, a także producenci akcesoriów i zabawek.

Pojawią się nowe produkty nieobecne wcześniej we Wrocławiu w których ofercie znajdzie się nie tylko odzież , ale również kosmetyki dla mam i maluszków, dizajnerskie wyposażenie dziecięcych pokoi, wyprawki niemowlęce, wózki odznaczające się oryginalnym wzornictwem i jakością.

Dla przedszkolaków i szkolniaków
Dla starszych dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym pojawi się oferta wyselekcjonowanych projektantów mody dziecięcej i zabawek na stoiskach pojawią się też przydatne akcesoria i książki.
To odpowiedź na pojawiające się nowe trendy i coraz bogatszą, tworzoną przez projektantów ofertę. Wzory tworzone z pasją przez autorki, którymi są niejednokrotnie młode mamy mają w sobie wiele oryginalności.

Asortyment targów obejmie też sferę edukacyjną i rozrywkową na nowy rok szkolny, bowiem czerwiec to czas planów i rozpoczęcia rekrutacji w placówkach edukacyjnych.

Ponadto mnóstwo atrakcji i zabaw.

Dorośli też znajdą coś modnego dla siebie. Targi Dobre dla dzieci odbędą się jako wydarzenie równoległe do 18. edycji kultowych targów mody autorskiej i wzornictwa Wrocław: Fashion Meeting – targi mody autorskiej i wzornictwa.

Ponadto odbędą się targi kosmetyków naturalnych, utworzona zostanie strefa z kwiatami, a pyszne jedzenie będzie można kupić w przybyłych na tę okazje food truck’ach.

Zapraszamy na wyjątkowe zakupy!

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie.

WSTĘP WOLNY

Wydarzenie objęte patronatem KochamWrocław.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPierwsza edycja TEDxUWr „Shape of Changes” we Wrocławiu!
Następny artykułFitWyzwanie redakcji Kocham Wrocław z FitEat.co [1 miesiąc]
Odkryj Wrocław na nowo