Targi: Dobre dla dzieci – od niemowlaka do szkolniaka

0
Fot: ze strony facebook

Dobre dla dzieci to targi dla całych rodzin z dziećmi – od niemowlaka do szkolniaka. To nowy format wystawienniczy z podziałem na strefy wiekowe, skierowany do rodzin z małymi dziećmi od 0 do 3 lat oraz nieco starszymi chodzącymi do przedszkola i szkoły podstawowej.

Ideą targów Dobre dla dzieci jest przedstawienie rodzicom i dzieciom najlepszych, rekomendowanych produktów dla najmłodszych, bezpiecznych dla zdrowia i sprzyjających rozwojowi dziecka.

Kiedy?
2-3 czerwca w godz. 11-18

Gdzie?
w dawnej Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń

Opieka nad dziećmi
Dla najmłodszych uczestników zabawę zapewnią doświadczone animatorki pod opieką których będzie można pozostawić dziecko.

Dla niemowląt i żłobkowiczów 
Strefa dla maluchów zostanie tematycznie ukierunkowana na ofertę dla osób interesujących się rodzicielstwem i mam przygotowujących się do macierzyństwa.

Marki, które wezmą udział w targach to wybrani, sprawdzeni projektanci ubranek dziecięcych, którzy tworzą z najlepszych materiałów, przyjaznych dla skóry małych dzieci, odznaczających się certyfikatami i oryginalną estetyką wpisującą się w najnowsze trendy mody dziecięcej, a także producenci akcesoriów i zabawek.

Pojawią się nowe produkty nieobecne wcześniej we Wrocławiu w których ofercie znajdzie się nie tylko odzież , ale również kosmetyki dla mam i maluszków, dizajnerskie wyposażenie dziecięcych pokoi, wyprawki niemowlęce, wózki odznaczające się oryginalnym wzornictwem i jakością.

Dla przedszkolaków i szkolniaków
Dla starszych dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym pojawi się oferta wyselekcjonowanych projektantów mody dziecięcej i zabawek na stoiskach pojawią się też przydatne akcesoria i książki.
To odpowiedź na pojawiające się nowe trendy i coraz bogatszą, tworzoną przez projektantów ofertę. Wzory tworzone z pasją przez autorki, którymi są niejednokrotnie młode mamy mają w sobie wiele oryginalności.

Asortyment targów obejmie też sferę edukacyjną i rozrywkową na nowy rok szkolny, bowiem czerwiec to czas planów i rozpoczęcia rekrutacji w placówkach edukacyjnych.

Ponadto mnóstwo atrakcji i zabaw.

Dorośli też znajdą coś modnego dla siebie. Targi Dobre dla dzieci odbędą się jako wydarzenie równoległe do 18. edycji kultowych targów mody autorskiej i wzornictwa Wrocław: Fashion Meeting – targi mody autorskiej i wzornictwa.

Ponadto odbędą się targi kosmetyków naturalnych, utworzona zostanie strefa z kwiatami, a pyszne jedzenie będzie można kupić w przybyłych na tę okazje food truck’ach.

Zapraszamy na wyjątkowe zakupy!

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie.

WSTĘP WOLNY

Wydarzenie objęte patronatem KochamWrocław.pl

Wasze komentarze

Komentarze