FitWyzwanie redakcji Kocham Wrocław z Fiteat.co [START]

0

Lato tuż tuż, wielu z Was zaczyna więc na pewno myśleć o tym jak szybko wrócić do formy i zadbać o swój wygląd. Nasz redakcyjny zespół również postanowił wziąć się trochę za siebie i przygotować do plażowania i wakacyjnego urlopowania. Jakiś czas temu rozpoczęliśmy poszukiwania idealnego dla nas cateringu dietetycznego. Wybór był naprawdę trudny, bo na rynku jest coraz więcej firm, które zajmują się tego rodzaju działalnością.

Po przeanalizowaniu kilkunastu opcji zdecydowaliśmy się na Fiteat.co. Dodatkowo podjęliśmy 3-miesięczne FitWyzwanie 😀 Od dziś będziemy dzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami, uwagami a przede wszystkim efektami i wynikami, które będziemy prezentować na naszych kanałach.

Śledźcie uważnie nasze Instastories profil na facebooku i zaglądajcie na stronę.  Na ten moment jesteśmy pełni ogromnej energii i zapału do realizacji naszego FitWyzwania, rzuconego nam przez Fiteat.co. Mamy jednak trochę obaw, czy wytrwamy w naszym postanowieniu aż 3 miesiące, dlatego trzymajcie za nas kciuki.

Tymczasem prezentujemy Wam kilka zdjęć z menu, które co dzień dostarczane jest pod drzwi naszych mieszkań. Wygląda przepysznie, prawda? 🙂
FitEAT_FB_25-04-2018_a-1FitEAT_FB_13-04-2018_AFitEAT_FB_04-04-2018-1

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat rodzajów diet i cateringu Fiteat.co, to zapraszamy Was tutaj: fiteat.co

FitEAT_FB_2018-04-16-1

Pozdrawiamy,
Antek, Adam i Gosia 🙂

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZbliża się największe święto studentów – Juwenalia Wrocławskie 2018 już za kilka dni
Następny artykułDzień Odry już 12 maja. [PROGRAM WYDARZEŃ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.