Atal Towers
Atal Towers

Już niedługo centrum Wrocławia wzbogaci się o dwie 18 piętrowe wieże ATAL Towers. Dwa nowoczesne budynki zdominują lokalny krajobraz i nadadzą mu nowego blasku. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany zostanie tuż nad Odrą przy ulicy Sikorskiego, w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, a także komfort wynikający z zamieszkania w centralnej lokalizacji. Do sprzedaży trafiło właśnie 159 mieszkań pierwszego etapu ATAL Towers. Cena za mkw. wynosi 6 750 złotych brutto.

Atal Towers
Atal Towers

Prestiżowy kompleks ATAL Towers składać się będzie z dwóch nowoczesnych obiektów, które na stałe wpiszą się w krajobraz centrum Wrocławia. Budynek pierwszego etapu inwestycji będzie posiadał sześć pięter od strony Odry, a od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W drugim etapie powstaną dwie monumentalne, osiemnastopiętrowe wieże (61,3 m i 59,7 m) połączone wspólną częścią parterową oraz dodatkową siedmiopiętrową częścią mieszkalną od strony ulicy Sikorskiego. W ATAL Towers znajdą się łącznie 433 mieszkania o szerokim wyborze metraży i układów pokoi. W parterach obu budynków zlokalizowane będą liczne lokale handlowo – usługowe. Niektóre z nich, od strony planowanego deptaku nad Odrą, zostaną zagospodarowane na lokale gastronomiczne, które w okresie letnim zaproponują swoim gościom zewnętrzne ogródki.

Atal Towers
Atal Towers

Budynki ATAL Towers, dzięki zastosowanym elementom wykończeń, będą komponować się z okoliczną staromiejską architekturą. Do kamienic z przełomu XIX i XX wieku nawiążą rozmieszczone w sposób powtarzalny okna i drzwi. Elewacja będzie wykonana z klinkierowej okładziny w kolorze grafitowym. Uzupełnią ją szklane balustrady, jasne tynki oraz aluminiowe żaluzje, co nada obiektom nowoczesnego wyglądu. Bogate zagospodarowanie zielenią terenów od strony Odry nada okolicy naturalnego charakteru. Obiekty będą w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a do wszystkich kondygnacji będzie można dotrzeć cichobieżnymi windami.

Atal Towers
Atal Towers

Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy etap ATAL Towers. Będzie to funkcjonalny budynek na planie litery L położony dłuższym bokiem równolegle do Odry. Znajdzie się w nim 159 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,13 do 112,57 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Tak szeroka oferta lokali sprawi, że każdy z klientów z pewnością znajdzie taki, który spełni jego oczekiwania. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w przestronne balkony, a wybrane – w prywatne ogródki. W budynku przewidziano garaż na 181 samochodów oraz 86 komórek lokatorskich. W części parterowej obiektu znajdzie się 20 lokali usługowych, co ułatwi załatwienie codziennych obowiązków. Budynek będzie posiadał ogrodzony, wewnętrzny dziedziniec, co zapewni dodatkowy komfort przyszłym lokatorom.

Atal Towers
Atal Towers

ATAL Towers znajduje się w prestiżowej lokalizacji – przy ulicy Sikorskiego, w bliskiej odległości od wrocławskiego Rynku, który oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Liczne puby, kluby i restauracje są czynne do późnych godzin wieczornych, a niektóre nawet przez całą noc. Bezpośrednie sąsiedztwo Odry to świetne miejsce do spacerów, a także do porannych joggingów. Rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej zapewni szybki dojazd do różnych części miasta licznymi tramwajami i autobusami. Położenie tuż przy Moście Sikorskiego pozwala na łatwy dostęp na drugą stronę Odry. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Wrocław Mikołajów, skąd odjeżdżają pociągi między innymi w kierunku Gdyni, Krakowa czy Warszawy.

Za projekt ATAL Towers odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to III kwartał 2017 roku.Więcej informacji na www.ataltowers.pl

Chcielibyśmy spytać was o opinię.
[poll id=”4″]

Zaprasaamy do dyskusji w komentarzach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł„Luneta” z widokiem na Berlin stanęła we Wrocławiu!
Następny artykułPolska Noc Kabaretowa 2016 we Wrocławiu!
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.