Ruszyła piąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej. We Wrocławiu odbędzie się 13 maja. Show będzie miało miejsce na scenie w Hali Stulecia, przy ulicy Wystawowej 1 . Początek wydarzenia o godz. 19.00.

Kolejny raz będziemy świadkami wyjątkowego widowiska kabaretowego, które co roku gromadzi tysiące widzów w największych miastach kraju. Polska Noc Kabaretowa po raz piąty rusza w całoroczną trasę pełną śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie. Na scenie będzie można zobaczyć: Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowak.

aktualny plakat!

Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów. Jest to bez wątpienia największe cykliczne widowisko kabaretowe w Polsce.

Bilety są w cenie od 49 do 150 złotych. Można je kupić za pośrednictwem strony kabaretowebilety.pl lub w salonach sieci Empik, Media Markt czy Saturn.

Więcej informacji pod numerem telefonu :  71 / 347 51 51.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDwie 18 piętrowe wieże staną przy ul. Sikorskiego! [wizualizacja]
Następny artykułDziś na niebie rzadkie zjawisko Tranzyt Merkurego!
Odkryj Wrocław na nowo