Do Hali Stulecia wejdziesz tylko w obuwiu zmiennym. Nowy regulamin od kwietnia!

0
Hala Stulecia

Hala Stulecia ostatnio przechodzi duże zmiany. Odnowiono juz część pomieszczeń, wiele z nich zyskało nawet nowe podłogi. Wykonane z prawdziwego drewna, wymagać będą wyjątkowego zadbania, by posłużyły nam jeszcze długi czas.

Koszt cyklinowania podłóg na tak dużej powierzchni przerasta budżet Hali, dlatego władze zdecydowały o wprowadzeniu nakazu stosowania obuwia zmiennego zarówno przez pracowników, jak i wszystkich odwiedzających to miejsce osób.

 

Obuwie zmienne albo ochraniacze 

Od kwietnia na wszystkie wydarzenia w Hali wejdziemy tylko w obuwiu zmiennym. Ważne by miało one białą podeszwę, by nie zarysować drewnianych podłóg.

Za brak odpowiedniego obuwia grozić będą kary. Na miejscu będzie można w razie potrzeby nabyć ochraniacze (podobne do tych stosowanych dawniej w szpitalach). Koszt jednorazowych ochraniaczy wynosi 10 zł.

Szczegółowe informacje na temat rodzaju obuwia, które będzie akceptowane przez Halę, znajdziecie na stronie: www.halastulecia.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł5 niezwykłych PLACÓW ZABAW dla dzieci we Wrocławiu
Następny artykułSZOK! MPK Wrocław zamyka zajezdnię Ołbin. Na mieście tylko pojazdy z niską podłogą
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.