ATAL S.A. poszerza ofertę we Wrocławiu. Można już nabywać mieszkania w drugim etapie nowoczesnego kompleksu Dmowskiego 19, który stanowi dopełnienie pierwszej części osiedla. Inwestycja powstaje na Kępie Mieszczańskiej, przy ulicy Romana Dmowskiego 19. Do sprzedaży trafiło 115 mieszkań. Cena za mkw. wynosi 6 100 złotych brutto.

Dmowskiego 19 to nowoczesny kompleks o wysokim standardzie. W pierwszym etapie, który z początkiem roku uzyskał pozwolenie na użytkowanie, powstały dwa sześciopiętrowe budynki. Mieszczą się w nich 173 mieszkania o powierzchni od 36 do 87 mkw. Do tej pory 126 z nich zostało sprzedanych lub zarezerwowanych. Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaplanowano 162 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 11 stanowisk naziemnych.

Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań w drugim etapie osiedla Dmowskiego 19, który zostanie zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszej części inwestycji. Będzie to sześciopiętrowy budynek, spójny architektonicznie z pozostałymi obiektami kompleksu. Klienci będą mogli wybierać spośród 115 mieszkań o powierzchniach od 36,35 do 93,13 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Dla wygody przyszłych mieszkańców w drugim etapie zaplanowano 130 miejsc postojowych w garażu oraz 8 stanowisk naziemnych. Na wspólnym dziedzińcu obu etapów powstanie plac zabaw. Całość osiedla będzie monitorowa, ogrodzona i dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dmowskiego 19 II (1)

Atutem kompleksu mieszkaniowego Dmowskiego 19 jest jego lokalizacja. Inwestycja znajduje się w Śródmieściu, tuż obok Odry – korzystanie z jej uroków będzie wygodne dzięki bezpośredniemu zejściu z osiedla na wybudowany dla przyszłych mieszkańców pomost. Niedaleko jest też wrocławskie Rynek oraz liczne tereny o charakterze rekreacyjno-sportowym. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych połączeń tramwajowych i autobusowych. Nieopodal znajdują się też stacje kolejowe Wrocław Mikołajów oraz Wrocław Popowice.

W ofercie ATAL S.A. we Wrocławiu, oprócz dwóch etapów osiedla Dmowskiego 19, znajdują się również inne projekty. W sąsiedztwie Odry powstaje kompleks ATAL Towers przy ulicy Sikorskiego oraz Stara Odra Residence przy ul. Na Polance. W sprzedaży znajduje się także osiedle ATAL Nowe Żerniki, które stanie się częścią osiedla modelowego. W ofercie są również lokale w zakończonych inwestycjach: Zielone Wojszyce Apartamenty oraz Dyrekcyjna 33 Apartamenty.

Planowany termin zakończenia prac to III kwartał 2017 r. Za projekt drugiego etapu osiedla Dmowskiego 19 odpowiada firma AP Szczepaniak.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCzy wrocławscy gimnazjaliści są otyli? [badania]
Następny artykułDzisiaj i jutro możliwe silne burze nad Wrocławiem! [PROGNOZA]
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.