Czytasz książki Olgi Tokarczuk? MPK pojedziesz za darmo i dostaniesz zniżkę do kina!

0

Wrocław cieszy się z nagrody Nobla dla Olgi Tokarczuk. Miasto jest ogromnie dumne z wyróżnienia mieszkanki naszego, pięknego Wrocławia. Radość przekłada się na kilka ciekawych inicjatyw – darmowe przejazdy MPK i zniżki na bilety dla kina, dla czytelników.

MPK Wrocław na swoim profilu ogłosiło, że każdy, kto będzie miał przy sobie książkę jej autorstwa, podróżuje komunikacją miejską za darmo do końca tygodnia!

Kino Nowe Horyzonty również  świętuje Nagrodę Nobla dla polskiej pisarki. Przez cały weekend (11-13 października) w KNH będzie obowiązywała specjalna promocja: każda osoba, która przyjdzie do kas kina z dowolną książką Olgi Tokarczuk, będzie mogła kupić bilet dla siebie i osoby towarzyszącej w zniżkowej cenie 15 zł (na wszystkie tytuły repertuarowe).

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 10 najciekawszych wydarzeń [11-13 października 2019]
Następny artykułPoznaj 20 projektów, które zwyciężyły w głosowaniu WBO [WYNIKI GŁOSOWANIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.