Corona Sunsets Session – dwa dni wrażeń we Wrocławiu!

0

Słoneczna plaża, wspaniała muzyka, dwa dni niesamowitych przeżyć – na największej plaży we Wrocławiu HotSpot klimatyczny beach bar zamieni się w festiwalową przestrzeń – Corona Sunsets Session. Od 9 do 10 sierpnia będziecie mogli usłyszeć znane polskie zespoły i wielu wspaniałych wokalistów. W trakcie wydarzenia niczego Wam nie zabraknie, wszystko zostanie urozmaicone strefą foodtruckową, orzeźwiającymi napojami i niepowtarzalną atmosferą.

Wrocławska plaża przez cały letni okres jest najlepszym miejscem na wakacyjny odpoczynek, a festiwal będzie jeszcze większym urozmaiceniem dla mieszkańców Wrocławia i nie tylko.

Najlepsi muzycy na wrocławskiej plaży

Festiwal Corona Sunsets Session spowoduje, że w jednym miejscu znajdzie się szeroka gama niezwykłych polskich muzyków. Wystąpią takie gwiazdy jak Daria Zawiałow, Mela Kotulek, Paulina Przybysz – charyzmatyczne piosenkarki, które wypełniają scenę niezwykłymi brzmieniami, przyciągając wszystkich zwolenników muzyki alternatywnej. W trakcie festiwalu nie zabraknie również polskich zespołów, które skradły serca słuchaczy. Wystąpi grupa Micromusic z niezwykłą wokalistką na czele Natalią Grosiak. Znani są z takich utworów jak Takiego chłopaka, Na krzywy ryj czy Tak mi się nie chce. Usatysfakcjonowani będą również zwolennicy elektronicznych brzmień, kiedy na scenie zaprezentuje się młody zespół o wyrazistym charakterze Notopop. Usłyszycie także hip-hopowe utwory, które zaprezentują Fisz Emade Tworzywo i Otsochodzi oraz wrocławski zespół Hello My Sunshine, który był w półfinale programu Must Be The Music.

Corona Sunsets Session – Festiwal pełen atrakcji

Festiwal został przygotowany na miarę wielkich wydarzeń. W trakcie eventu będą dostarczone różne formy atrakcji dla wszystkich. Oprócz najważniejszej części w głównej strefie muzycznej, uczestnicy będą mieć możliwość oddać się w tańcu z różnorodną muzyką w strefie silent disco. Dla osób, chcących ćwiczyć swoje umiejętności manualne, będzie przeznaczona strefa warsztatów plastycznych. Dodatkowo zostaną przygotowane przestrzenie sportowe dla aktywnych, do wykonania warkoczy i makijażu festiwalowego, do zabawy klockami XXL, ale również strefa chillu dla osób, które chcą w słońcu, na leżaku rozkoszować się niezwykłym klimatem. Organizatorzy sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie, zarówno Ci najmłodsi, jak i starsi.

Wygoda dla uczestników

Lato już w pełni daje o sobie znaki, dlatego warto zarezerwować dwa dni w czasie wielkiej uczty muzycznej Corona Sunsets Session. Organizatorzy wychodzą naprzeciw uczestnikom i umożliwiają kupno biletów grupowych oraz proponują obniżone ceny biletów dla dzieci od lat 4 do 10. Zatroszczyli się również o tych niepewnych, którzy chcą kupić bilet tylko jednodniowy. Osoba posiadająca taki bilet, nie musi informować, w który dzień chce go wykorzystać. To będą dwa niezwykłe dni, które pozwolą Wam oderwać się od zwykłej rzeczywistości i ponieść się muzycznym wibracjom.

Więcej informacji: Corona Sunsets Session

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPlanetarium przy Instytucie Astronomicznym zaprasza na letnie pokazy!
Następny artykułTop 5 naszych ulubionych kawiarni we Wrocławiu [SUBIEKTYWNY RANKING]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.