Corona Sunset Session na plaży HotSpot! [TERMIN, PROGRAM, BILETY]

0

Wrocławskie plaże już od kilku sezonów dbają o wakacyjną atmosferę w mieście, dostarczając jego mieszkańcom atrakcji zarówno sportowych jak i artystycznych. W tym sezonie jedna z nich poszła o krok dalej.

Realizujemy swoje marzenie, którym od początku była chęć rozwijania życia artystycznego na nadodrzańskich terenach – tak Andrzej Bobak, współwłaściciel beach baru HotSpot, komentuje mający się tam odbyć w sierpniu festiwal muzyczny Corona Sunsets Session.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu, które jako tło dużej imprezy muzycznej wykorzystuje plażę oraz rzekę, zapraszając uczestników festiwalu w muzyczną podróż pełną słońca, piasku i wakacyjnej beztroski. Klimatowi temu sprzyjać ma oprawa eventu, który będzie utrzymany w stylu boho, począwszy od dekoracji plaży po liczne rozrywki oraz warsztaty zaplanowane przez organizatorów.

Kto na scenie?

Proponowany Line-up, choć jeszcze niepełny, już rozpieszcza. Na liście artystów widnieją takie zespoły jak zdobywczyni Fryderyka Daria Zawiałow, Fisz Emade Tworzywo, Mikromusic, Mela Koteluk, Otsochodzi, Paulina Przybysz, Flirtini, SoDrumatic, Notopop, Hello My Sunshine. Koncerty zostały podzielone na dwa dni piątek (9.08) oraz sobotę (10.08). Z dokładną rozpiską artystów z podziałem na dni, można się zapoznać na fanpage’u wydarzenia  https://www.facebook.com/events/268473484094926

Jest to ambitny zestaw, jednocześnie zbudowany w sposób, który sprawi, że posiadacze różnych gustów muzycznych nie pozostaną obojętni na tę propozycję. Organizatorzy podkreślają, że każdy z zaproszonych artystów był rozpatrywany również pod kątem tego jak wpasuje się w klimat plaży i charakter wydarzenia. Pomimo muzycznej różnorodności, line-up w przyjętym podziale na dni stanowi spójną całość, w której artyści się wzajemnie uzupełniają. Każdy z zespołów to zapowiedź osobnej uczty muzycznej. Warto też podkreślić, że śledzących poczynania wykonawców zaproszonych do Wrocławia, nie zaskoczy fakt, że podczas festiwalu usłyszymy sporo nowego materiału.

Atrakcji ciąg dalszy…

Mająca 13000 m2 plaża HotSpot Beach Baru zostanie podzielona na kilka stref. Będzie strefa gastro w której będzie można posilić się w przerwach pomiędzy koncertami, silent disco pod mostem w zaskakującej aranżacji, strefa warsztatów dla pragnących rozwijać swoje umiejętności manualne, sportowa dla aktywnych, chillu dla szukających wytchnienia od tańczenia pod sceną, barowa dla spragnionych oraz oczywiście główna strefa muzyczna.

Kup bilet już dziś

Bilety są już dostępne poprzez platfomę Going i sprzedawane będą w trzech pulach. Przewidziane również zostały bilety grupowe oraz znacznie tańsze bilety dla dzieci od lat 4 do 10. Organizatorzy zadbali również o tych niezdecydowanych, którzy zechcą zakupić bilet jednodniowy. Otóż kupując taki bilet nie ma konieczności deklarowania konkretnej daty. Do ostatniej chwili, posiadacz biletu jednodniowego będzie mógł podjąć decyzję czy chce go wykorzystać podczas pierwszego, czy też drugiego dnia festiwalu.

Podsumowując:
Co? Corona Sunsets Session
Gdzie? HotSpot Beach Bar we Wrocławiu
Kiedy? 9-10.08
Warto? Warto!

Piątek:
NOTOPOP
Mikromusic
Otsochodzi
Daria Zawiałow

Afterparty: SoDrumatic

Sobota:
Hello My Sunshine
Paulina Przybysz
Fisz Emade Tworzywo
Mela Koteluk

Afterparty: FLIRTINI

Bilety już teraz kupicie w Going.http://bit.ly/2ImHC26

Kupując bilet jednodniowy, możesz wybrać który dzień wolisz.

? ???? (?? ??.??):
– 1 dniowy:
• 60 pln osoba dorosła
• 30 pln dzieci 4-10 lat
• 300 pln grupowy (6 osób)

– 2 dniowy:
• 110 pln osoba dorosła
• 55 pln dzieci 4-10 lat
• 550 pln grupowy (6 osób)

?? ???? (??.?? – ??.??):
– 1 dniowy:
• 80 pln osoba dorosła
• 40 pln dzieci 4-10 lat
• 400 pln grupowy (6 osób)

– 2 dniowy:
• 140 pln osoba dorosła
• 70 pln dzieci 4-10 lat
• 700 pln grupowy (6 osób)

??? ???? (??.?8 – ??.??):
– 1 dniowy:
• 95 pln osoba dorosła
• 44 pln dzieci 4-10 lat
• brak możliwości zakupu biletu grupowego

– 2 dniowy:
• 160 pln osoba dorosła
• 80 pln dzieci 4-10 lat
• brak możliwości zakupu biletu grupowego

 

linki:

ink do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/268473484094926/

link do bileterii:  https://goingapp.pl/backend/going/partnerpanel/events

link do strony: https://coronasunsets.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTańsze bilety do Aquaparku, ZOO i Hydropolis [NOWA OFERTA, CENY]
Następny artykułNowy sposób na kupowanie telefonem biletów MPK Wrocław [APLIKACJA]
Odkryj Wrocław na nowo