Centrum Handlowe Arena otworzyło nową strefę chilloutowo-gastronomiczną!

0
a

We Wrocławiu z roku na rok powstają kolejne wielkie galerie handlowe i supermarkety, wielu mieszkańców woli jednak nadal robić zakupy w osiedlowych sklepach i targowiskach. Nic dziwnego, wrocławskie targowiska – zarówno te pod chmurką, jak i w zamkniętych obiektach, tętnią gwarem lokalnych sprzedawców i są pełne smacznych oraz regionalnych produktów.

Jednym z lubianych przez wrocławian obiektów handlowych jest Centrum Handlowe Arena, które istnieje w naszym mieście już ponad 20 lat!

Arena powstała w 1997 roku. Otwarcie było zaplanowane na lipiec po Kongresie Eucharystycznym i wizycie Ojca Świętego Jana Pawła II. Przyszła jednak powódź i zamiast otwarcia zostało w Arenie uruchomione centrum pomocy dla zalanych mieszkańców Wrocławia. Arena znajdowała się w terenie niezalanym przez powódź tysiąclecia.

Pierwszy obiekt w Polsce, na który złożyli się drobni kupcy

Arena to rodzinne Centrum Handlowe, które zaprasza w swoje gościnne progi od ponad 20 lat. Dominują tu polskie marki, towary dostarczają lokalni producenci, a wrocławscy kupcy każdego Klienta witają uśmiechem i służą dobrą radą.

Centrum dysponuje przestronnym parkingiem, licznymi punktami usługowymi, a oferta gastronomiczna nieustannie ewoluuje. Po udanych zakupach klienci mogą zjeść dobry obiad, wypić aromatyczną kawę, czy też uraczyć się pysznym deserem.

100 stoisk i nowa strefa gastronomiczna!

CH Arena znajduje się u zbiegu głównych ulic miasta (Komandorska i Ślężna). Znajdziecie tu ponad 100 stoisk o zróżnicowanej ofercie. W Arenie zaopatrzycie się w artykuły spożywcze, zdrową żywność, przedmioty codziennego użytku, jak również kupicie nietuzinkowe prezenty, kwiaty, książki, zegarki i zabawki. Odzież, obuwie, torebki w Arenie to często unikalne modele, których próżno szukać w sieciowych butikach.

Niedawno przed CH Arena otwarta została strefa chillout i gastro dla klinetów i mieszkańców. Możecie tu usiąść na leżakach w otoczeniu kwiatów i roślin, zjeść pyszną pizzę, burgery lub makarony.

Na zewnątrz obiektu znajdziecie także paczkomaty oraz strefę ładowania pojazdów elektrycznych. Wieloletnia kupiecka tradycja łączy się z nowoczesnością – wszystko po to, by każdy Klient znalazł tu dokładnie to, czego szuka.

Centrum Handlowe Arena
ul. Komandorska 66
pon. – pt.: 8-19
sb.: 8-17

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza Vertigo Summer Blues Festival!
Następny artykułSudety dostępne dla niepełnosprawnych – pionierski projekt na Dolnym Śląsku!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.