fot. Vertigo Summer Jazz Festival

Przyszedł czas na oficjalne ogłoszenie, rusza II edycja, jedynego we Wrocławiu festiwalu bluesowego Vertigo Summer Blues Festival od 16.08.21 do 29.08.21.

Po czerwcowym Vertigo Summer Vibes Festival i lipcowym Vertigo Summer Jazz Festival, w sierpniu rusza muzyka bluesowa. Format festiwalu, jest taki sam jak w przypadku poprzednich spotkań muzycznych.

,,Razem z „niebieskimi dźwiękami” będziemy podróżować po najciekawszych miejscach we Wrocławiu. Odwiedzimy miejskie plaże jak Marina Kleczków, Za Zoo Beach Bar, Wschodni Chillout Bar, Babie Lato Partynice. Trafimy na statek Wratislavia, zagramy w Bluesowym Tramwaju. Nie ominiemy najpiękniejszych hoteli jak: AC Hotel by Marriott. Wzniesiemy się na wyżyny miejskich dachów jak: Wroclavia, Arkady Wrocławskie czy Taras Hotelu Monopol. Nie zabraknie również piątkowych koncertów w Vertigo Jazz Club & Restaurant, czy niedzielnych spotkań o na naszej ulubionej, pięknej Wyspie Daliowej.” – zapowiadają organizatorzy.

Wszystkie szczegóły bluesowych spotkań znajdziecie tutaj:
https://www.facebook.com/vertigosummerblues

Już po raz drugi odbędą się spotkania z muzyką bluesową w ramach Vertigo Summer Blues Festival.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZmiany w ruchu, darmowe MPK – Europejska Noc Literatury już w sobotę [PROGRAM]
Następny artykułCentrum Handlowe Arena otworzyło nową strefę chilloutowo-gastronomiczną!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.