Adoptowałeś zwierzaka? Skorzystasz z darmowego przejazdu autobusami POLBUS-PKS

0

14 lutego 2019r. POLBUS- PKS podpisał porozumienie z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Opiekun wraz z adoptowanym zwierzakiem korzystający z połączeń realizowanych przez POLBUS- PKS zyska możliwość darmowego przejazdu.

Obniżono koszt przejazdu zwierzaka do 1 zł na połączenia realizowane przez POLBUS-PKS. W sytuacji gdy przewoźnik odmówi zabrania zwierzaka na pokład autobusu, będzie można go pozostawić u dyspozytora POLBUS-PKS pełniącego dyżur na Dworcu Wrocław do czasu odbioru przez osobę wyznaczoną przez właściciela. Jeśli nikt nie odbierze zwierzęcia w ciągu 2 godzin zostanie on przekazany do EKOSTRAŻY. Na terenie Dworca Wrocław w oznaczonym miejscu czeka świeża woda dla czworonożnych pasażerów.
Zainteresowanie, jakie wzbudziła sprawa porzucenia na Dworcu Wrocław kota, nazwanego później Wrockiem bardzo miło mnie zaskoczyła. Odebraliśmy ponad 400 zgłoszeń od chętnych do przyjęcia zwierzaka. Mam nadzieję, że nie zabraknie chętnych by dać szansę na lepsze życie także zwierzakom z wrocławskiego schroniska, a bezpłatne przejazdy z Polbusem będą dodatkową zachętą. Jednocześnie wprowadzamy rozwiązania, które pozwolą uniknąć w przyszłości takich przypadków, jak porzucenie zwierzaka na dworcu – komentuje Krzysztof Balawejder Prezes Zarządu POLBUS-PKS Reprezentując Schronisko TOZ we Wrocławiu pragnę wyrazić radość i zadowolenie z powodu świetnej inicjatywy Firmy Polbus – PKS. Gorąco popieram wszelkie działania mające na celu promowanie adopcji zwierząt ze Schroniska. Cieszę się, że przykra przygoda kota Wrocka dobrze się skończyła, a dodatkowo zwróciła uwagę wrażliwych osób z Firmy Polbus – PKS na niedolę zwierząt – mówi Zofia Białoszewska – Woźniak Dyrektor Schroniska

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRuszyła sprzedaż mieszkań w prestiżowej inwestycji
 Angel City Wrocław [CENY, ZDJĘCIA]
Następny artykułWrocław Koncerty luty 2019 – co jest grane?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.