8 najpiękniejszych miejsc na kemping i glamping na Dolnym Śląsku!

0

W samym sercu natury, gdzie słychać szum wody, uspokajający szmer liści i czuć zapach świeżego, czystego powietrza, odnajdziecie ciekawe kempingi oraz glampingi. Na Dolnym Śląsku odkryjecie małe oazy spokoju, do których będziecie chcieli powracać nieustannie. Kemping oraz glamping mają swoje liczne zalety, począwszy od niskiej ceny do atrakcyjności noclegów pod namiotem, w otoczeniu przyrody.

Gdzie pojechać na kemping i glamping na Dolnym Śląsku? Pokażemy Wam kilka naprawdę interesujących i niezwykle ciekawych miejsc.

Z powrotem

1. Relaks pod chmurką

Domy Słońca to oryginalne, ręcznie wykonane, całoroczne jurty przywiezione z Bajkału. Podczas wypadu do tego glampingu odnajdziesz spokój, zrelaksujesz się i przeżyjesz przygodę. Poczujesz wolność stepów Mongolii i Kazachstanu, powiew wiatru wspaniałych gór Kirgizji. Wszystko to w sąsiedztwie niesamowitej Ziemi Kłodzkiej.

Widok jest na Masyw Śnieżnika i Czarną Górę w dzień oraz gwieździste niebo widoczne przez kopułę zwieńczającą jurtę „TONO”. Niezapomniane chwile są w tym miejscu gwarantowane. Dla pełnego relaksu można skorzystać z balii czy suchej sauny.

Lokalizacja: Jaszkowa Dolna 18, koło Kłodzka

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Domy Słońca (@domyslonca)

Z powrotem
Poprzedni artykułMajówka we Wrocławiu 2022. Co będzie otwarte? Lista miejsc, atrakcji
Następny artykułWiadukt na obwodnicy Leśnicy wygląda jak starożytna budowla!