8 najpiękniejszych miejsc na kemping i glamping na Dolnym Śląsku!

0

W samym sercu natury, gdzie słychać szum wody, uspokajający szmer liści i czuć zapach świeżego, czystego powietrza, odnajdziecie ciekawe kempingi oraz glampingi. Na Dolnym Śląsku odkryjecie małe oazy spokoju, do których będziecie chcieli powracać nieustannie. Kemping oraz glamping mają swoje liczne zalety, począwszy od niskiej ceny do atrakcyjności noclegów pod namiotem, w otoczeniu przyrody.

Gdzie pojechać na kemping i glamping na Dolnym Śląsku? Pokażemy Wam kilka naprawdę interesujących i niezwykle ciekawych miejsc.

2. Co powiesz na ekologiczny, odrobinę luksusowy kemping?

Jest takie miejsce na Dolnym Śląsku, które Was pozytywnie zaskoczy! To Vegan House. Kameralna przestrzeń, na której są cztery namioty. To oaza zieleni i spokoju. W namiotach jest okno panoramiczne, które zajmuje cały przód, a widok z niego zapiera dech! Wyobraźcie sobie, że budzicie się w tym miejscu, podchodzicie do okna, a tam rozpościera się przed Wami masyw Śnieżnika.

Co jest wyjątkowego w tym miejscu? Goście otrzymują dania tylko wegańskie. To miejsce dla ludzi, którzy chcą być blisko natury, ale cenią sobie przy okazji wygodę.

Lokalizacja: Nagodzice 35

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Vegan House (@veganhouse.camp)

Poprzedni artykułMajówka we Wrocławiu 2022. Co będzie otwarte? Lista miejsc, atrakcji
Następny artykułWiadukt na obwodnicy Leśnicy wygląda jak starożytna budowla!