5 powodów, dla których warto jesienią odwiedzić Hotel Dębowy w Górach Sowich

0

Zaledwie 60 km od Wrocławia, u podnóża malowniczych Gór Sowich, znajduje się Hotel Dębowy Biowellness & Spa. Ten zabytkowy kompleks pałacowo-parkowy ma w sobie wszystko, by odkryć piękną stronę jesieni.

Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić Dębowy o tej porze roku!

Z powrotem

1. Dębowy to idealna baza wypadowa do jesiennych wędrówek po Górach Sowich

Hotel Dębowy jest wymarzoną bazą wypadową do zwiedzania Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Ta część Sudetów Środkowych słynie z pięknych widoków i tajemniczego klimatu. Popularnym celem gości Dębowego i miłośników pieszych wędrówek jest Mała Sowa, której szczyt i zbocza porośnięte są świerkowym lasem. Przez Małą Sowę prowadzi żółty szlak na Wielką Sowę, najwyższy szczyt Gór Sowich. Warto również zaplanować wycieczkę do Twierdzy Srebrnogórskiej, Zamku Grodno oraz kompleksu sztolni „Riese”, który powstał w czasie II wojny światowej.

Z powrotem
Poprzedni artykułRozmowy o różnych obliczach sztucznej inteligencji – za nami Made in Wroclaw 2021!
Następny artykułJak dojechać na wrocławskie cmentarze – Wszystkich Świętych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.