5 najbardziej instagramowych miejsc we Wrocławiu!

0
fot. Adam Bystry

W Stolicy Dolnego Śląska nie brakuje modnych i fotogenicznych scenerii, które świetnie sprawdzą się do zdjęcia na Instagram. Poznaj 5 najbardziej #instafriendly miejsc we Wrocławiu!

Z powrotem

1. Galeria Neonów na Ruskiej

Na podwórku przy ulicy Ruskiej znajduje się galeria neonów, która bije prawdziwe rekordy na Instagramie. Z pewnością to najpiękniej oświetlone i najbardziej instagramowe podwórko we Wrocławiu. Wszystkie prezentowane w galerii neony pochodzą z kolekcji fundacji Neon Side Wrocław, założonej i prowadzonej przez Tomka Kosmalskiego, który w ciągu ostatnich 10 lat ocalił kilkadziesiąt historycznych neonowych szyldów. Dzięki niemu mają szansę przetrwać i to w bardzo oryginalnym stylu. Najlepsze zdjęcia w tym miejscu wychodzą oczywiście po zmroku.

Z powrotem
Poprzedni artykułWrocław: Koncert Kings of Leon na Stadionie [BILETY, NIEZBĘDNIK KONCERTOWY]
Następny artykuł5 najpiękniejszych miejsc w Górach Izerskich, które musisz odwiedzić!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.