4 propozycje na weekendowy wyjazd poza Wrocław!

0

Z uwagi na charakter naszego portalu często pytacie o miejsca poza Wrocławiem, które sprawdzą się na spontaniczny wyjazd. Przychodzę zatem do was z 4 propozycjami na weekendowy wyjazd poza Wrocław!

Mówiąc bezpośrednio – aktywnie spędzony weekend w najmniejszym stopniu nie oznacza wylegiwania się na plaży. W tym artykule dowiecie się o miejscach, które jestem w stanie gorąco polecić na słonecznie zapowiadający się nadchodzący weekend. Czeka nas mnóstwo pięknych widoków i wrażeń!

Z powrotem

1. Największa wieża widokowa w Polsce – Świeradów-Zdrój

Najdalsza, jednak chyba najbardziej imponująca atrakcja w dzisiejszym artykule. Świeradów-Zdrój mieści się około dwóch i pół godziny drogi samochodem z Wrocławia, jednak powód wycieczki uświęca wszystkie środki. Niecodziennie mamy okazję wejść na Sky Walk – 850-metrową drogą z licznymi punktami widokowymi na największą wieżę widokową w Polsce. Moją uwagę przykuwa szczególnie 105-metrowa zjeżdżalnia, która skraca drogę powrotną z punktu widokowego. Zastrzyk adrenaliny po ciężkim tygodniu pracy zrobi dobrze każdemu, nawet najbardziej zestresowanym osobom. Po więcej informacji oraz cennik polecam odwiedzić oficjalną stronę wieży widokowej.

Z powrotem
Poprzedni artykułKolejkowo w Sky Tower – wielkie otwarcie już jutro!
Następny artykułNachodzi druga odsłona Gastro Miasto 2021. W pierwszej wzięło udział 15 tys. osób!
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.