4 propozycje na weekendowy wyjazd poza Wrocław!

0

Z uwagi na charakter naszego portalu często pytacie o miejsca poza Wrocławiem, które sprawdzą się na spontaniczny wyjazd. Przychodzę zatem do was z 4 propozycjami na weekendowy wyjazd poza Wrocław!

Mówiąc bezpośrednio – aktywnie spędzony weekend w najmniejszym stopniu nie oznacza wylegiwania się na plaży. W tym artykule dowiecie się o miejscach, które jestem w stanie gorąco polecić na słonecznie zapowiadający się nadchodzący weekend. Czeka nas mnóstwo pięknych widoków i wrażeń!

2. Arboretum Leśne – Syców

Jeden z największych ogrodów botanicznych w Polsce o powierzchni 650 ha, oddalony od Wrocławia około 60 km, czyli godzinę drogi autem. Jest to ogród leśny, w którym kolekcjonowane są przeróżne odmiany drzew i krzewów oraz prowadzone są tam badania przyrodnicze i hodowla roślin. Więcej informacji na stronie Arboretum Leśnego.

Poprzedni artykułKolejkowo w Sky Tower – wielkie otwarcie już jutro!
Następny artykułNachodzi druga odsłona Gastro Miasto 2021. W pierwszej wzięło udział 15 tys. osób!
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.