Nachodzi druga odsłona Gastro Miasto 2021. W pierwszej wzięło udział 15 tys. osób!

0
a

Ponad 15 tys. gości w trzy dni – tak wyglądało pierwsze po lockdownie spotkanie wrocławian z przedstawicielami lokalnej gastronomii. Stęsknieni nowych smaków, dobrej atmosfery i NORMALNOŚCI smakosze tłumnie ruszyli do Browaru Mieszczańskiego.

Czas na kolejne kulinarne odkrycia – druga odsłona tegorocznego Gastro Miasto już w najbliższy weekend!

Wyjątkowa przestrzeń, w której mieszkańcy i turyści mogą skosztować potraw uznanych szefów wrocławskich kuchni, odrywać nowe miejsca na gastronomicznej mapie miasta i spędzić wyjątkowy czas w klimatycznym miejscu szykuje się do drugiej odsłony.

Od piątku do niedzieli w wyjątkowych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego przy ul.Hubskiej 44 ponownie rozgości się Gastro Miasto.

Czas spotkanie ze znanym i nieznanym!

Gotowi na kolejne odkrycia gwiazd lokalnej gastronomii?

Już w najbliższy weekend swoje specjały zaserwują Wam znani i lubiani z poprzedniej odsłony:

Pizzeria Mania Smaku, Yemse2, Chingu – Korean BBQ, Gruba Focca, Corn hub, PANCZO, Thali, Pan Zorro NieKebab, PICI PASTA Wratislavia, Sushi Corner, Frytek świat, Czarna Cebula Gemüse Kebab &Grill, Papi Chulo Wroclaw,  Ottomańska Pokusa, Pastrami Summer Barbecue.

Ale nie zabraknie też powiewu nowości.

Kulinarne arcydzieła i wyjątkowe premiery dań szykują kolejne restauracje, które koniecznie trzeba poznać: Pan Zorro NieKebab,  Zdrowa Krowa Marina Wrocław, Veggie,  Piekarnia Poolish, KRASNOLÓD, Sweet Gang.

O wielbicieli piwa i innych napojów zadbają: Doctor Bew , Browar Tenczynek, Młoda Polska bistro & pianino, BUH – Przyjazne Państwo

Jak zawsze, nie zabraknie wyjątkowych smakowych doznań dla mięso i roślinożerców, wielbicieli tradycji i kulinarnej egzotyki, a aromaty kuchni z różnych stron globu będą kusić wrocławskich wielbicieli pysznego jedzenia przez cały najbliższy weekend.

Start już w piątek o godz.  17.00

W rytmie pozytywnych wibracji

Na miejscu czekają premiery wyjątkowych dań, spotkania z szefami ulubionych kuchni, zaskakujące gastronomiczne połączenia i kooperacje. Ale Gastro Miasto to nie tylko raj dla podniebienia. To wyjątkowy czas, jaki można spędzić z rodziną lub przyjaciółmi i moc atrakcji dla młodszych i starszych uczestników.

Na wielbicieli wyjątkowych dań czekają warsztaty kulinarne przygotowane przez Studio Kulinarne Browar Mieszczański.

A kto zapewni muzykę na żywo?

W najbliższy weekend ze sceny w Browarze Mieszczańskim zagrają: Dj Skipless, Jan Kantner i Filip Migula Jazz Duo, Dj Dejot, Ion Virlan i Jan Kantner Duo Jazz Act.

Jak smakuje Wrocław?

Każdy ma w naszym mieście swoje ulubione przetarte ścieżki i miejsca. A jak jest ze smakami?

Tego spróbujemy się dowiedzieć już w najbliższy weekend. Przed nami wybory Waszej ulubionej restauracji! Zwycięzca zgarnie laury i voucher do SPA.

O relacje na żywo zadba Radio RAM, które będzie nadawać prosto z Browaru Mieszczańskiego i opowiadać o tym, co dzieje się na miejscu.

30. lipca do 1. sierpnia w Browarze Mieszczańskim.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/GastroMiastoWr/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł4 propozycje na weekendowy wyjazd poza Wrocław!
Następny artykuł5 miejsc w Górach Sowich, które musisz odwiedzić latem!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.