Zobacz zdjęcia z niezwykłej wystawy – Wro Fashion Foto

0
fot. Rorzkowska Witowska

W piątek 11 maja 2018 w DH Renoma we Wrocławiu otwarto wystawę Wro Fashion Foto. To wystawa fotografii modowej, na którą każdy z prezentujących się fotografów przygotował zdjęcie, które jest interpretacją motywu przewodniego. W tym roku jest nim „Konstrukcja”. Wro Fashion Foto to przedsięwzięcie wyjątkowe, nie ma bowiem w Polsce wystawy fotografii o podobnym mechanizmie. Celem jest promocja środowiska wrocławskich twórców z związanych z fotografią, a także aktywizacja branży modowej we Wrocławiu.  Organizatorem wydarzenia jest agencja SPOT Management.

1_W8A5765 (7)

Wieczór poprowadziła Joanna Głowacka, właścicielka agencji oraz pomysłodawca projektu. Podczas wernisażu przedstawiono artystów, a także modelki oraz partnerów zaangażowanych w tę edycję. W tym roku poziom prac był niezwykle wysoki, a dzięki partnerom w postaci Epson i CMC Photo uzyskano wysoki poziom wydruków. Rozmach towarzyszył także samemu wydarzeniu – były podziękowania i dyplomy, zaś pod koniec wieczoru odbyła się loteria, podczas której rozlosowano nagrody od Yves Rocher i Lunch 24, a także wejściówki do hali Magic VR oraz vouchery od stylistki Romy Szafarek.

W tym roku po raz pierwszy przyznano wyróżnienie od jednego z partnerów – spółka PiJ, właściciel hurtowni piw rzemieślniczych „Dobre Piwo” przyznała swoją nagrodę, a otrzymała ją fotografka Małgorzata Drozdowska-Słyż. Swoje upominki dla modelek wręczyła firma Azzurro, wrocławski dystrybutor biżuterii. Wsparcie dla projektu okazały również Drukarnia KiD, BIG Studio oraz Studio Portretownia.

Dla fotografów udział w wydarzeniu to niezwykłe doświadczenie i olbrzymia porcja wiedzy. Specjalnie dla nich sklep Notopstryk.pl oraz Eizo zorganizują warsztaty związane z zarządzaniem kolorem.

Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wernisażu, wystawa dostępna będzie do 12 czerwca w DH Renoma we Wrocławiu. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Po zakończeniu wystawy wydruki zdjęć przekazane zostaną Klubowi Wratislavia, który zlicytuje je na swoich licytacjach.

Oto galeria zdjęć

Wystawa pod patronatem KochamWrocław.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMiejska Wypożyczalnia Samochodów Elektrycznych we Wrocławiu w TOP INWESTYCJE KOMUNALNE 2018
Następny artykułJutro otwarcie obwodnicy Leśnicy!
Odkryj Wrocław na nowo