a

W miniony weekend, w dniach 22-24 czerwca odbyło się niezwykłe powitanie wakacji we Wroclavii. Podczas trzech pierwszych dni wakacji na gości centrum czekała cała gama atrakcji, w tym 4 strefy tematyczne, a w nich warsztaty, konkursy z nagrodami, specjalni goście, możliwość poznania ciekawych miejsc, kultur i smaków – zarówno dla uczniów i ich rodziców, jak i dla pracowników rozpoczynających weekend. 

W piątek w strefie Business Lounge na poziomie +3 odbyło się m.in. spotkanie w klimacie after work. Relaks ze znajomymi uprzyjemniła muzyka na żywo oraz bezpłatny poczęstunek w postaci przekąsek z różnych stron świata. Gwoździem programu były kulinarne potyczki Beaty Śniechowskiej, ambasadorki strefy Grand Kitchen Wroclavii oraz Grzegorza Łapanowskiego, który  – podobnie jak Beata Śniechowska – od lipca będzie we Wroclavii regularnie prowadzić warsztaty i pokazy kulinarne.

Zobaczcie relację foto z wydarzenia:

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWyścigi konne i Patryk Vega? Takie rzeczy tylko na wrocławskich Partynicach!
Następny artykułZ psem na zakupy? To nie problem! Pasaż Grunwaldzki przyjazny czworonogom
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.