Z psem na zakupy? To nie problem! Pasaż Grunwaldzki przyjazny czworonogom

0
fot. mat. prasowe
a

Już ponad 100 salonów w Pasażu Grunwaldzkim można odwiedzać z psami! Najemcy Pasażu Grunwaldzkiego otwierają się na czworonogi. Od ponad roku w przestrzeni wspólnej należącego do EPP centrum handlowego można się poruszać z psami, jednak teraz znacznik miejsca przyjaznego zwierzętom uzyskały już 104 salony w galerii.

Właściciele czworonogów na pewno docenią także udogodnienie, które pojawiło się w centrum handlowym niedawno. Mowa o poidłach zamontowanych przed wejściem do galerii. Poidła codziennie uzupełniane są wodą, dzięki czemu właściciele psów mogą wybrać się do centrum handlowego zarówno na krótkie jak i te dłuższe zakupy, nie musząc martwić się o swojego pupila.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

– Nowa inicjatywa jak i regularne rozmowy z najemcami o otwieraniu salonów dla zwierząt są elementami konsekwentnie wdrażanej strategii udogodnień dla klientów. Cieszymy się, że już ponad 100 najemców zgodziło się przyjąć naszą propozycję otwarcia salonów dla zwierząt. Dziś klienci galerii handlowych nie tylko przychodzą do nich po to, by zrobić zakupy, ale także po to, by dobrze spędzić w nich czas – mówi Maciej Sanetra, dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego.

Pasaż Grunwaldzki był pierwszym we Wrocławiu centrum handlowym, które we współpracy z najemcami udostępniło dla psów nie tylko przestrzeń wspólną, ale także salony sprzedaży. Dzięki decyzjom indywidualnych sprzedawców właściciele psów mogą odwiedzać ze swoimi pupilami już 104 salony. Jedynym wymogiem stawianym odwiedzającym jest posiadanie smyczy i kagańca dla zwierzęcia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZobacz jak we Wroclavii przywitano wakacje [FOTORELACJA]
Następny artykułRozszerzenie strefy płatnego parkowania we Wrocławiu [sprawdź szczegóły!]
Odkryj Wrocław na nowo