Zmiany w organizacji ruchu na ul. Kamieńskiego i w centrum miasta. Zdjęcia do filmu Doppelganger i remonty

0

Podczas najbliższych dni na terenie miasta wystąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu kołowego skutkujące drobnymi lub poważniejszymi utrudnieniami w przejeździe bądź parkowaniu.

W nocy z soboty na niedzielę (7/8 maja) na ulicy Kamieńskiego zamknięty będzie przejazd kolejowy, dla potrzeb wykonania prac konserwacyjnych przez PKP. Brak przejazdu spowoduje zmiany w kursowaniu autobusów MPK oraz w komunikacji indywidualnej.

Dojazd do  osiedli położonych poza przejazdem kolejowym będzie możliwy od strony ulic Żmigrodzkiej i Poświęckiej.

Prace będą prowadzone w godzinach 23:00 – 6:00.

Między 10 a 16 maja na wrocławskich ulicach będą kontynuowane zdjęcia do filmu Doppelganger, realizowanego przez TVN.

Realizacja ujęć oraz organizacja zaplecza technicznego spowodują lokalne utrudnienia w ruchu kołowym na następujących ulicach:

  • Mikołaja Kopernika

10 maja – odcinek położony po północnej stronie ul. Mickiewicza zostanie wyłączony z ruchu kołowego, obydwie strony ulicy Kopernika są również wyłączone z parkowania.

  • Ruska i plac Solny

11 i 12 maja ulica Ruska zostanie wyłączona z ruchu kołowego na odcinku Łaciarska – Kiełbaśnicza, na placu Solnym będą obowiązywać ograniczenia w parkowaniu:

– po zachodniej stronie pierzei zachodniej,

– po południowej stronie pierzei południowej.

  • Ofiar Oświęcimskich i Łaciarska

15 i 16 maja w porze nocnej wyłączone z ruchu kołowego będą odcinki ul. Ofiar Oświęcimskich pomiędzy Szewską a Oławską, oraz ul. Łaciarskiej między Oławską a zjazdem do parkingu. Przez całe dwa dni na powyższych odcinkach ulic obowiązywać będą ograniczenia w parkowaniu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie zjesz smaczne lody we Wrocławiu? TOP 5 najlepszych lodziarni!
Następny artykułTysiące tulipanów zakwitło we Wrocławiu! Piękny widok!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.