Gdzie zjesz smaczne lody we Wrocławiu? TOP 5 najlepszych lodziarni!

0
5 najlepszych lodziarni we Wrocławiu

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury od razu kierują Nas w stronę lodziarni. Lubimy smaki lodów i to nieważne, czy są klasyczne – śmietankowe, czekoladowe, czy są unikatowe jak gruszka z karmelem. Gdzie zjemy we Wrocławiu naprawdę smaczne lody?

Przychodzimy do Was z zestawieniem 5 najlepszych lodziarni. Zaskakują nie tylko kolejki w tych miejscach! Smaki Was do siebie przekonają. Zobaczcie, co Wam oferują!

Z powrotem

1. Lodziarnia Roma

W tym zestawieniu nie może zabraknąć jednej z najstarszych wrocławskich lodziarni. Po zakończeniu wojny dwóch żołnierzy weszło w spółkę i stworzyli zalążek tego, co dzisiaj jest jedną z najbardziej znanych i lubianych miejsc we Wrocławiu.

Lodziarnia działa jako mała kawiarenka o włoskim wystroju. Częstymi gośćmi są rodziny z dziećmi. Smak lodów jednak kojarzy się także dorosłym z dzieciństwem i beztroskimi dniami.

Lody są wytwarzane jak domowe. Smaki, które możecie skosztować to np.: śmietanka, truskawka, czekoladowe i wiele innych! Oferta ciągle się zmienia i każdego dnia możecie natrafić na smaczne nowości.

Lokalizacja: Ludwika Rydygiera 5

Godziny otwarcia: codziennie od 11:00 do 19:00

Z powrotem
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 7 najlepszych wydarzeń [6-8.05.22]
Następny artykułZmiany w organizacji ruchu na ul. Kamieńskiego i w centrum miasta. Zdjęcia do filmu Doppelganger i remonty