miejsca na zaręczyny na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku znajdziecie wiele „perełek” – klimatycznych, pełnych romantyzmu miejsc, które oferują wspaniałe przeżycia. Otoczone są one górami, jeziorami czy łąkami, dzięki czemu oświadczyny staną się magicznym wspomnieniem. To wyjątkowe azyle dla zakochanych, gdzie najważniejsza jest prywatność i pozytywna atmosfera.

Pisaliśmy już o pomysłach i miejscach na zaręczyny we Wrocławiu. Czas poznać piękne, niezwykle klimatyczne miejsca dla zakochanych, którzy planują oświadczyny z dala od zgiełku miasta. Poznajcie 5 romantycznych miejsc na Dolnym Śląsku, które są idealne na zaręczyny. Zapraszamy!

Siedlisko Górnolotnie

Wymarzone miejsca, ale nie tylko na zaręczyny! W Siedlisku odpoczniecie, nabierzecie pozytywnej energii i obudzicie się mając widok na góry. Wieczorem możecie usiąść na tarasie i cieszyć się swoją obecnością przy kieliszku wina.

Wnętrze domu jest przyjemne, estetyczne, w kolorach ziemi. Siedlisko otoczone jest górami – od południa Karkonoszami, od wschodu Rudawami Janowickimi, a od zachodu Górami Izerskimi. Leży w Dolinie Pałaców i Ogrodów. Wokół domu jest sad. Zbliżycie się z ukochaną osobą podczas wspólnego gotowania w przestronnej kuchni.

To klimatyczne miejsce znajduje się w Mysłakowicach (Czerwony Dworek 14 a).

Więcej informacji: tutaj.

 Pole Ryżowe

Klimatyczny domek na wzgórzu, który spełni Wasze najmniejsze oczekiwania. Atrakcje to cisza i piękne widoki. Do Pola Ryżowego prowadzi Aleja Lipowa, a na wzgórzu stoi 150-letnia lipa Cesarska. W okolicy niedaleko do: Świeradowa-Zdroju (13km), Karpacza (37km) czy Szklarskiej Poręby (34km).

W tym miejscu przede wszystkim liczy się odpoczynek i wdychanie świeżego powietrza. We wnętrzu zjecie pyszny kozi ser w autorskiej ceramice, weźmiecie rozkosznie relaksującą kąpiel na antresoli. Możecie wziąć rowery i pojeździć po okolicy.

Wejdź także po więcej informacji: tutaj.

To miejsce wyjątkowe i idealne na zaręczyny!

Lokalizacja: Rębiszów, Góry Izerskie

Fot. fb/Pole ryżowe – miejsce pełne wolności, aktywności i kreatywności

Rajskie Jabłka

Zaręczyny w starym, jeszcze przedwojennym sadzie? Czemuż by nie! Rajskie Jabłka to przedwojenna stodoła z czerwonej cegły zmieniona w pełen uroku dom. Poczujecie się beztrosko i z pewnością udzieli Wam się klimat tego niezwykłego miejsca.

Do skosztowania pyszne śniadania przygotowane z lokalnych produktów. Noc możecie spędzić w którymś z pięknych apartamentów z widokiem na las czy góry.

Informacje o obiekcie znajdziesz również: tutaj.

Lokalizacja: Pławna Górna 143, Lubomierz

Pokój i Spokój

Fasada tego niezwykłego domu skojarzy Wam się z angielskimi, wiejskimi domami, przed którymi zwykle rozpościera się dywan kwiatów. Tajemnicze, klimatyczne i romantyczne miejsce – wprost idealne na zaręczyny!

Po sytym śniadaniu możecie przejść się do ogrodu, nad jezioro czy pochodzić po niedalekich Izerach. Dosłownie 10 minut od agroturystyki znajduje się zagroda z alpakami, gdzie można przejść się na spacer. Na miejscu jest także sad, miejsce na grilla i taras.

Dowiedz się więcej: tutaj.

Lokalizacja: Zacisze 26

Sady pod Ślężą

Nie tak daleko od Wrocławia, leży to urocze miejsce. Agroturystyka Sady pod Ślężą to spokój, wypoczynek i obcowanie z naturą dla wszystkich tych, którzy potrzebują relaksu wśród piękna i uroków natury.

Czekają na Was piękne widoki, spacery po górach czy sadach. A przede wszystkim cisza i spokój. Drewniany domek otoczony drzewami owocowymi wygląda klimatycznie jak z filmu. To jedno z piękniejszych miejsc, doskonale nadających się do zaręczyn i miłych, spokojnych chwil.

Więcej informacji: tutaj.

Lokalizacja: Sady 22a

Czytaj także: 5 najpiękniejszych miejsc w Górach Izerskich, które musisz odwiedzić!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: MATA Tour na Polach Marsowych [DOJAZD NA KONCERT, BILETY]
Następny artykułAquapark na Brochowie oficjalnie otwarty [CENNIK, GODZINY OTWARCIA, ZDJĘCIA]