Zakupy w telefonie z Pasażem Grunwaldzkim

0

Nowa loteria w aplikacji Pasaż Grunwaldzki kusi nagrodami. Podczas wyprzedażowych zakupów we wrocławskim centrum można zyskać nie tylko wysokie rabaty – rejestrując paragony w apce można zdobywać cenne nagrody o łącznej wartości prawie 130 000 zł.

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ WYPRZEDAŻY

To proste. Zbierając gwiazdki w aplikacji Pasaż Grunwaldzki! Każda pełna złotówka na dowodzie zakupu to jedna gwiazdka na aplikacyjnym koncie. Rejestrując paragon lub fakturę na osobę fizyczną można otrzymać aż 500 gwiazdek. Co więcej, jednego dnia każdy klient może zarejestrować w aplikacji aż 5 paragonów. Gwiazdki biorą udział w losowaniu, a każda dodatkowa zwiększa szansę na wygraną. Na uczestników zabawy czekają karty podarunkowe o wartości 50 oraz 100 zł.

Dowody zakupu można zarejestrować w aplikacji bezpośrednio po ich otrzymaniu lub w zaciszu własnego domu. A wszystko to z poziomu telefonu, który już dawno stał się nieodłącznym elementem codzienności. Wygrane padają NON STOP!

WYPRZEDAŻE NA SZEŚĆ GWIAZDEK

Do wybrania Pasażu Grunwaldzkiego na miejsce styczniowych zakupów zachęca nie tylko aplikacja, ale również atrakcyjne rabaty.

– Zimowe wyprzedaże to doskonały czas na skompletowanie sprzętu narciarskiego, zakup wymarzonej kurtki puchowej, która posłuży przez wiele sezonów czy wzbogacenie wnętrz o nowe akcesoria dekoracyjne. Gwarantowane rabaty, które dochodzą nawet do 70%, skłaniają do podejmowania przemyślanych decyzji zakupowych. Dodatkowe bonusy czekają także w pasażowej aplikacji mobilnej. Wystarczy zarejestrować dowód zakupu by wziąć udział w loterii – do zdobycia są karty podarunkowe o wartości 50 i 100 zł. Wybierając nasze centrum można zyskać znacznie więcej niż gwarancję doskonałych cen. -mówi Natalia Pucicka, manager ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.

Wyprzedaże potrwają aż do lutego. Pasaż Grunwaldzki zaprasza!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMPK otwiera bezpłatną siłownię dla wrocławskich seniorów
Następny artykułWrocław: Pralnia społeczna już zamknięta! Sponsor nie wyraził zgody na jej poświęcenie przez biskupa
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.