Zdjęcie z 2021 - Arkady Wrocławskie

Arkady Wrocławskie zachęcają do rozwijania zdrowych nawyków i podejmowania regularnej aktywności fizycznej.  W ramach drugiej edycji akcji „Dbamy o Twoje zdrowie”, za zakupy zrobione w centrum handlowym 23 lipca będzie można odebrać sportowe gadżety – nowoczesne smartbandy Maxcom i krokomierze, które mają mobilizować do codziennego ruchu.

 

 

„Dbamy o Twoje zdrowie” to jednodniowa inicjatywa zaplanowana na 23 lipca w godzinach od 10:00  do 17:00. Każda osoba, która zrobi w tym dniu zakupy w Arkadach Wrocławskich za minimum 150 zł otrzyma inteligentną opaskę Maxcom monitorującą różne formy aktywności oraz kontrolującą parametry zdrowotne. Nieco mniejsze zakupy, zrobione za minimum 50 zł, pozwolą na odebranie poręcznego krokomierza, umożliwiającego m.in. rejestrowanie pokonywanych dystansów. Pula nagród wynosi aż 500 sztuk – 300 smartbandów i 200 krokomierzy 

Akcja ma na celu promocję zdrowego trybu życia, poprzez zachęcanie do większej aktywności fizycznej. Może ona przybierać dowolne formy: biegu, marszu, spaceru, zajęć na siłowni – wszystkiego, co przyczynia się do poprawy kondycji, sylwetki oraz ogólnej sprawności. Rozdawane w ramach akcji gadżety mają dostarczać motywacji do  uprawiania sportu oraz pomóc w zachowaniu regularności. 

„Tematyka zdrowia jest ważnym elementem naszych działań w zakresie CSR. Zachęcamy pracowników, a także lokalną społeczność do dbania o kondycję fizyczną. Uważamy, że sportowy duch i aktywny tryb życia są najlepszym sprzymierzeńcemw utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Dlatego z myślą o mieszkańcach Wrocławia zorganizowaliśmy tę akcję” – podkreśliła Jagoda Najwer, junior marketing manager w Develia S.A. 

Nagrody będzie można odbierać w specjalnym punkcie znajdującym się w tzw. łezce eventowej Arkad Wrocławskich na poziomie zero. Paragony łączą się, jedna osoba może odebrać maksymalnie trzy upominki. 

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej Arkad Wrocławskich www.arkadywroclawskie.pl 

 O ARKADACH WROCŁAWSKICH 

CH Arkady Wrocławskie to wielkopowierzchniowe centrum handlowo-biurowe, zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy Powstańców Śląskich 2/4. Na trzech poziomach obiektu znajduje się około 100 sklepów i punktów usługowych, zajmujących w sumie ponad 30 000 m kw. powierzchni. 11-piętrowa część biurowa oferuje ponad 9000 m kw. biur. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino, będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Develia S.A., jedna z największych firm deweloperskich w Polsce.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł10.2 Diabła adwokatura i sądownictwo, czyli nowe budownictwo. Jagodno.
Następny artykułPięć zalewów na Dolnym Śląskich idealnych na ucieczkę od upałów