Już w ten wtorek i środę ( 28-29 Maja) odbędzie się YouWRO Students’ Festival. Studenci 6 Uczelni wyższych we Wrocławiu zapraszają na niezapomnianą zabawę na Polach Marsowych Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a po 23 kontynuację w klubach Cherry, Domówka i One Love.

Oprócz koncertów czeka na was wiele atrakcji m.in. hala namiotowa Cherry zone oraz wielka studencka belgijka.

Harmonogram imprezy:

 

Do tegorocznych organizatorów należą: Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki; Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu; Politechnika Wrocławska; Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont”.


W tym roku impreza jest biletowana.

Ceny biletów kreują się następująco:

do 27. maja włącznie:

  • Studenci: 5zł/dzień

  • Osoby dorosłe bez legitymacji studenckiej 15zł/dzień

w dniach imprezy 28-29 maja

  • Studenci: 10zł/dzień

  • Osoby dorosłe bez legitymacji studenckiej 30 zł/dzień

Bilety na wydarzenie kupicie w aplikacji i na portalu Going. oraz za pośrednictwem Empik bilety w salonach na terenie całej Polski. Dodatkowo będzie można je zakupić w kasach przy wejściu na imprezę.


Dla osób, które będą chciały kontynuować zabawę przygotowaliśmy After Party.

  • 28 maja w klubach: Cherry, Domówka, One Love,

  • 29 maja w samym Cherry.

Osoby z opaskami YouWRO wchodzą za darmo.

Poprzez nawiązanie współpracy z MPK Wrocław, zostanie uruchomiona specjalna linia tramwajowa T3, która będzie kursować na trasie:

Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczeny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski

Linia ta będzie kursować od 20:00 do 23:00 co 10 minut i w godzinach od 23:00 do 1:00 co 5 minut.

Dodatkowo już w poniedziałek odbędzie się DemoDay.  Katedra Akustyki i Multimediów PWr przejmuje Pola Marsowe. Warsztaty, pokazy – wszystko dla miłośników sprzętu scenicznego!

Wstęp na DEMO DAY jest bezpłatny, natomiast ilość miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny znajdziecie na wydarzeniu

Link do oficjalnego wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/425326158232434/

Wasze komentarze

Komentarze