Wyświetlą wideo-mural na ścianie OVO Wrocław !

0
mat. prasowe

W czwartek 15 marca na ścianach dziedzińca OVO Wrocław zostanie wyświetlony wyjątkowy wideo-mural, będący inauguracją wystawy Akademii Sztuk Pięknych „Przestrzenie kreacji” w hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Pokaz rozpocznie się o godzinie 19.30, wstęp wolny.

Na wystawie „Przestrzenie kreacji” będzie można zobaczyć najciekawsze dzieła uczniów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Otwarcie wystawy odbędzie się 15 marca o 19.30 i rozpocznie się od godzinnego pokazu filmowego zrealizowanego przez studentów Katedry Sztuki Mediów, Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu – „Wideo-murale”.

Wybrane przez nas filmy i animacje to reprezentanci działalności dwóch pracowni –Projektowania Multimedialnego i Kreacji Przestrzeni Multimedialnej. Pierwszy zbiór przedstawia „Selekcję”, która oscyluje między sztuką a użytkowością, akcentując rolę projektowania ruchomego obrazu dla potrzeb komercyjnych. Drugi zestaw to „Przestrzenie Kreacji”. Zawiera przykłady wykorzystania realnej przestrzeni, jako miejsca realizacji koncepcji artystycznych – mówi Aga Jarząb z ASP, kurator wystawy.

mat. prasowe
mat. prasowe

„Przestrzeń kreacji” będzie dostępna bezpłatnie dla odwiedzających do końca marca w dwa czwartki – 22 i 29 marca w godzinach 17.00 – 19.00. Prace będzie można zobaczyć na ekranach znajdujących się w przestrzeni hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. W OVO Bar&Restaurant będą zaś czekały na uczestników autorskie koktajle inspirowane sztuką.

Bardzo nas cieszy, że ponownie możemy zaprezentować dorobek artystyczny Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw. – Zarówno sama wystawa, jak i wideo-mural będą doświadczeniem wizualnym w zupełnie nowej, nietypowo angażującej zmysły formie. Tego nie można przegapić – dodaje.

mat. prasowe

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZnamy już nowy program Pracowni Komuny Paryskiej 45
Następny artykułRunmageddon już za niecały miesiąc! Zapisy trwają
Odkryj Wrocław na nowo