fot: mat.prasowe
a

Wrocławski Runmageddon odbędzie się 7-8 kwietnia. Organizatorzy przewidują, że frekwencja tegorocznej edycji zdecydowanie przewyższy zeszłoroczną. Szykuje się największy w historii bieg z przeszkodą!

Runmageddon to wydarzenia dla wszystkich: sportowców, osób aktywnych fizycznie, dzieci, młodzieży i publiczności lubiącej mocne wrażenia. Ekstremalny bieg przez przeszkody budzi trwogę, zachwyca i dodaje niespotykanej energii. Jego uczestnicy niezłomnie pokonują zaskakujące przeszkody, brodząc w błocie, wodzie, skacząc na linach, przeskakując doły, wspinając się po wysokich ścianach i ekstremalnych konstrukcjach. We wrocławskiej edycji biegu, dorośli będę mogli wystartować na 3 dystansach: Intro, Rekrut i Classic, różniących się liczbą kilometrów i morderczych przeszkód do pokonania. Natomiast dzieci i młodzież podejmą wyzwanie przemierzając pełną pułapek trasę Kids i Junior.

fot: mat.prasowe
fot: mat.prasowe

„Trasa Runmagedonnu przebiegać będzie przez Tor Wyścigów Konnych Partynice i Park Kleciński są to idealne miejsca zarówno na ekstremalny bieg, jak i rodzinny weekend, dlatego na nasze wydarzenie serdecznie zapraszamy wszystkich. Runmageddon to bieg, który zdecydowanie najlepiej oglądać na żywo, a jeszcze ciekawiej jest wziąć w nim udział. To niezapomniane wrażenie.” mówi Dyrektor Biegu Piotr Bałchanowski.

fot: mat.prasowe
fot: mat.prasowe

8 kwietnia, drugiego dnia wyścigu, Runmageddon Wrocław zainicjuje także pierwszy biznesowy bieg dla szczytnego celu, czyli Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka. Cykl eventów, w których 5-osobowe drużyny firmowe mierzyć się będą na odcinku 3-4 kilometrów, pokonując zasieki, doły, przeskakując ściany, opony, a wszytko po to, by ucząc się współdziałania, integrować ekipę i razem walczyć o szlachetny cel. Dochód z tego wydarzenia przeznaczony będzie na rzecz Szlachetnej Paczki.

fot: mat.prasowe
fot: mat.prasowe

Na Torze Wyścigów Konnych Partynice, gdzie odbędzie się bieg, zostanie przygotowane Miasteczko Kibica, w którym z trybun oglądać będzie można niezwykłą skuteczność i pomysłowość uczestników mierzących się z przeszkodami. Dla widzów przygotowana zostanie bogata strefa gastronomiczna, do której wjadą popularne Food Trucki. Kibice chcący sprawdzić swoją sprawność i wytrzymałość fizyczną, będą mogli podjąć wyzwanie w Strefie Challenge, w której przygotowane zostaną liczne, niekiedy zabawne konkurencje, takie jak: skakanie na pralkę czy przysiady z mikrofalówką w rękach.

Możliwość zapisu na bieg i więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/

Źródło: mat.prasowe

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWyświetlą wideo-mural na ścianie OVO Wrocław !
Następny artykuł„Twój Vincent” nominowany do Nagrody Publiczności! Zagłosuj!
Odkryj Wrocław na nowo