Wyrusz na Walentynkowy spacer w milionie świateł w Lumina Park!

0
fot. Lumina Park

Przyjdź i Zakochaj się w Lumina Park! Wielkimi krokami zbliża się największe Święto wszystkich zakochanych – walentynki! Serduszka, strzały Amora, a przede wszystkim mieniące się w kolorze miłości iluminacje – to wszystko buduje niezwykle romantyczny klimat.

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką, Lumina Park proponuje magiczny spacer w milionie świateł. Z tej okazji w Lumina Park skorzystacie ze specjalnej promocji dla par „drugi bilet za pół ceny”. W tym dniu w Lumina Park Wrocław będzie naprawdę romantycznie! Organizatorzy przygotowują specjalną atrakcję, dzięki której będziecie mogli przekazać swojej drugiej połówce jak bardzo ją kochacie! Lumina Park we Wrocławiu w lutym zmienia swoje godziny otwarcia.

Park będzie czynny od godziny 17:00 do 21:00. Ostatnie wejście możliwe będzie o 20:00. Park otwarty będzie do 26.02.2023.

Czym jest Lumina Park?

Po ubiegłorocznym sukcesie, firma Lumina otworzyła w tym roku siedem Parków Iluminacji w Europie. We Wrocławiu od 28 października możemy podziwiać całkowicie nową oraz dłuższą trasę zwiedzania. W Lumina Parku znajdują się, także premierowo, instalacje polskich artystów. Opowieść przekazywana jest światłem, dźwiękiem i narracją.

Tematem tegorocznej ścieżki zwiedzania są „Tajemnicze Ogrody”. Zagraj w Scrabble w Ogrodzie Gier. Sprawdź co kolekcjonuje szalony podróżnik w swym Ogrodzie Dziwów. Zachwyć się bogactwem Ogrodu Skarbów. Może spróbujesz swoich sił na bębnach w Ogrodzie Muzyki? Odkryj Ogród Sztuki, a w nim aż osiem instalacji autorstwa czterech polskich artystów (Jarosława Koziary, Marthy Mulawy, Oleny Glinki oraz Przemysława Podolskiego). Oś narracyjna prowadzi nas przez ponad 10 zróżnicowanych stref, takich jak Ogród Strachu, Wodny Ogród czy Ogród Muzyki. Podczas wizyty w Lumina Park Wrocław otrzymacie mapy, które poprowadzą Was trasą „Tajemniczych Ogrodów”. W Lumina Parku znajdziecie także punkty gastronomiczne z gorącymi napojami.

Bilety dostępne na stronie.

Ceny biletów: 

  • Wtorek-czwartek : ulgowy 27 zł, normalny 31 zł, rodzinny 105 zł 
  • Piątek-niedziela-święta: ulgowy 31 zł, normalny 35 zł, rodzinny 119 zł.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł4 pomysły na Walentynki we Wrocławiu dla singli i singielek
Następny artykułPark Biskupiński – symbol wrocławskiego umiłowania zieleni
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.